Šią savaitę J. Kelley daug kartų skambino policijai, prašydama nuvaryti jos namus apsupusius žurnalistus.

Pasitelkusi titulą, kurį jai suteikė Pietų Korėja, dispečeriams moteris sakė: „Turiu generalinio garbės konsulo titulą, todėl esu neliečiama“. Ir pridūrė: „Nežinau, ar norėtumėte, jog reiktų pasitelkti ir diplomatinės apsaugos argumentą“.

FTB tyrimą pradėjo J. Kelley kreipusis į savo pažįstamą agentą, kurį trečiadienį „The New York Times“ įvardijo kaip Fredericką Humphriesą II.

F.Humphriesas II, labai patyręs kovos su terorizmu agentas, bičiulės prašymą pasidomėti jai grasinančius laiškus siuntinėjusiu asmeniu perdavė savo vyresniesiems, tačiau labai greitai nuo tyrimo buvo nušalintas pats – paaiškėjo, jog ištekėjusiai trijų vaikų motinai jis siuntinėjo savo pusnuogio fotografijas.

Agentas, įsitikinęs esą tyrimas buvo užstrigęs dėl politinių priežasčių, tyrimo detales perdavė Kongrese dirbantiems respublikonams.

Trečiadienį paaiškėjo, jog JAV kariuomenė dėl skandalo iš J. Kelley jau atėmė leidimą lankytis „MacDill“ karinėse oro bazėje Tampos mieste. Pranešama, kad Pietų Korėjos valdžia taip pat realiai svarsto galimybę iš amerikietės atimti garbės konsulo titulą.
Su FTB vykdytu tyrimu susipažinę asmenys „The Wall Street Journal“ sakė, jog 37 metų J. Kelley, „sunerimusi dėl tyrėjams atskleistos asmeninės informacijos“, bandė skundą atsiimti.

Gali būti, jog moteris norėjo apsaugoti Amerikos kariuomenės ir politinio pasaulio elitą, su kuriuo artimai bendravo iki pat to momento, kai D. Petraeuso sagoje buvo įvardyta „kaip kita moteris“.
Sekmadienį paskelbus jos tapatybę, J. Kelley kaip tik savo namuose Tampoje linksmino grupelę įtakingų asmenų, tarp kurių buvo ir dabartinis JAV centrinės vadavietės vado pavaduotojas viceadmirolas Robertas Harwardas.

Teismo dokumentuose taip pat teigiama, jog J. Kelley svainis dirbo „konsultantu“ privačioje žvalgybos paslaugas teikiančioje bendrovėje, dirbančioje su tokiais užsakovais kaip CŽV.

Dirbdamas žvalgybos agentūrai EWA ITT, Graysonas Wolfe, kuris su J. Kelley dvyne seserimi Natalie nebegyvena, D. Petreusui vadovaujant karui Irake, 2008 metais dažnai vykdavo į Pakistaną, su žmona keliavo į Artimuosius Rytus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)