Anot Levados centro direktoriaus Levo Gudkovo, tokį atsakymą pirmiausia pateikia "neturtingi žmonės, provincijos gyventojai”. Sociologas tai sieja su propagandos poveikiu.
Kaip pažymi "Interfax”, 28 procentai tyrimo dalyvių laiko V. Putino nuopelnu darbo užmokesčio, pensijų ir socialinių pašalpų didinimą, 24 procentai - separatistinių nuotaikų įveikimą ir šalies apsaugojimą nuo iširimo, 11 procentų - įstatymo ir tvarkos stiprinimą.
Bet 43 procentai įsitikinę, kad prezidentas neužtikrino teisingo pajamų paskirstymo paprastų žmonių naudai, o 25 procentai mano, kad jam nepavyko įtvirtinti įstatymo ir pagerinti tvarkos.
Šiaip jau 65 procentai rusų įsitikinę, jog per metus V. Putinas padarė daugiau gero nei blogo. Priešingai mano 18 procentų. 2012 metų pradžioje apie teigiamą V. Putino poveikį padėčiai Rusijoje kalbėjo 66 procentai apklaustųjų.
47 procentai teigia, kad prezidentas vykdo savo rinkiminius pažadus, o 36 procentai mano, kad jis to nedaro. Bet savo teisumu abiejose pusėse tvirtai įsitikinę tik po 8 procentus respondentų. L. Gudkovo nuomone, šitaip yra todėl, kad žmonės neprisimena, ką konkrečiai žadėjo V. Putinas.
Anksčiau, praėjusių metų lapkritį, Levados centras užfiksavo Rusijos gyventojų nepasitenkinimo valdžia didėjimą: prezidento populiarumo reitingas per mėnesį sumažėjo nuo 69 iki 63 procentų.