Iš tiesų su „sunkiu“ viršininku (ar viršininke – lytis čia reikšmės neturi) susiduriame gan dažnai. Juk vadovais gali tapti ir tie, kurie turi nepamatuotą ir nepagrįstą pasitikėjimą savimi, kurie lipa per kitų galvas, kurie yra įtikėję, jog yra patys geriausi ir gali žaisti kitų gyvenimais. Kartais žmonės yra tik priemonės tikslui pasiekti. „Sunkūs“ viršininkai vyrai yra dažniau linkę priimti neteisingus sprendimus, apgaudinėti savo darbuotojus, nesumokėti jiems sutarto atlygio, o „sunkios“ viršininkės dažniausiai linkusios į apkalbas, šmeižtą ir pan.

Turbūt ne vienas esate susidūrę tokia situacija, kai vadovas ar vadovė pasikviečia jus į savo kabinetą, ima saldžialiežuvauti ir prašo apie vieną ar kitą kolektyvo narį „pateikti informacijos“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją