Iki XX a. apie telepatiją niekas nekalbėjo. Nėra jokių dokumentų ar senovinių raštų, kuriuose būtų kalbama apie šį reiškinį. Tačiau galima tvirtai teigti štai ką: nuo tada, kai žmonės pirmą kartą prabilo šia tema, telepatija buvo įvairių ginčų šaltinis. Mokslas iki šiol neigia jos egzistavimą. Tuo pat metu girdime apie labai įvairią telepatijos patirtį. Telepatiją galima apibrėžti kaip minčių perdavimą tam tikru atstumu, nenaudojant jokių technologinių priemonių. Tai savotiškas „bevielis ryšys“ tarp dviejų žmonių smegenų. Tūkstančiai žmonių teigia patyrę telepatiją.

Štai keletas pasakojimų apie tai, kaip žmonės ėmė tikėti telepatija. Kas tai – sutapimai? Tačiau ar jie ne per dažni, kad tebūtų tik atsitiktinai susiklosčiusios aplinkybės? O gal pasakotojų išmonė? Spręsti jums.

Štai jaunas vyras vardu Aleksas pasakojo, jog kasmet per jo mamos gimtadienį nutinka kokia nors nelaimė: „Mano šeimos moterys šiek tiek raganiškos: mano prosenelė, pasak giminaičių pasakojimų, buvo tikrų tikriausia ragana, rinko kažkokias žoleles ir galėjo bet kuriam žmogui padėti pasveikti. Negaliu to paaiškinti logiškai, bet tikiu jos sugebėjimais“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)