Mes su malonumu žiūrime filmus ir skaitome knygas, kur pagrindiniai herojai atlieka žygdarbius dėl savo aistros objektų, tačiau juk ir gyvenime dauguma mūsų visai gali daryti neįtikėtinus dalykus dėl meilės, netgi rizikuodami savo gyvybe.
Štai kelios meilės istorijos, kurios kažkada išties nutiko...
Dailininkas ir aktorė
Mažai kas žino, kad istorija, papasakota žymiojoje Alos Pugačiovos dainoje „Milijonas raudonų rožių“, nėra išgalvota. Esti versija, kad šie įvykiai nutiko iš tikro - gruzinų dailininkui Niko Pirosmani.
Būdamas maždaug keturiasdešimt septynerių, jis įsimylėjo prancūzų aktorę Margaritą De Sevr, kuri atvyko į Tbilisį gastrolių. Kokiais tik būdais jis nesistengė pelnyti gražuolės dėmesio: tapė jos portretą, bučiavo žemę po jos kojomis, tačiau aktorė nekreipė į tai dėmesio.
Tuomet Niko nupirko kelis vežimus su gėlėmis, ten buvo visokiausių spalvų rožių, lelijų, anemonų, alyvų ir kitų. Visą šį grožį pristatė į viešbutį, kur gyveno Margarita, ir nuklojo jomis visą gatvę.
Vienintelis mylimosios pabučiavimas - tik tiek gavo dailininkas už savo poelgį. Paskui aktorė išvažiavo iš miesto ir niekada negrįžo. O Niko mirė iš bado visiškame skurde po devynerių metų, 1918-taisiais.
Meilė ar karūna?
Edvardas VIII karūną nešiojo mažiau nei metus, o paskui atsisakė sosto, nes pamilo amerikietę, kuri, beje, nepasižymėjo dideliu grožiu. Nuo karaliaus nusisuko artimi giminaičiai, tačiau tai jam nesutrukdė mėgautis kiekviena akimirka su savo žmona. Jie kartu gyveno Vindzoro dvare, kartu lankėsi aukštuomenės priėmimuose, o jų fotografijos ne kartą pasirodė žurnalų puslapiuose.
Sunku pasakyti, ar Edvardas buvo laimingas. Jis nepasakojo niekam apie savo išgyvenimus, tačiau liūdnas Edvardo žvilgsnis kartais kalbėdavo pats už save.
Tačiau ši istorija dar kartą įrodo patarlės „negimk graži, gimk laiminga“ teisingumą. Matyt, amerikietė turėjo ypatingų savybių, kurios padėjo jai užkariauti karaliaus meilę.
Dvi vienodos puselės
Britų muzikantas Neilas Endriu Megsonas savo žmonos garbei pakeitė ne tik vardą ir pavardę, tapęs Dženesis Pi-Orridž, tačiau ir išvaizdą. Sutuoktiniai nusprendė, kad turi būti visiškai vienodi, ir atsigulė po plastikos chirurgo skalpeliu. Abu pasikeitė nosies, lūpų ir akių vokų formą, kad taptų maksimaliai panašūs. Maža to, Neilas įgijo moteriškas krūtis. Operacijai sutuoktiniai išleido apie du šimtus tūkstančių dolerių.
Deja, po kelerių metų Džei mirė nuo onkologinės ligos. Dabar jos vyras Dženesis vadina save „mes“.
Su mylimuoju ir lūšnoje rojus
Devyniolikos metų kinas Liu Gošiangas įsimylėjo moterį, kuri buvo už jį vyresnė dešimčia metų ir našlė, o tai labai nepatiko jo giminaičiams. Šeima buvo kategoriškai prieš šiuos santykius.
Ką gi padarė įsimylėjėliai? Jie pabėgo. O kadangi buvo neturtingi, negalėjo nusipirkti namų, todėl įsikūrė lūšnoje. Nei šaltis, nei badas jų neišgąsdino. Iš pradžių jie maitinosi tuo, ką rasdavo miške, paskui po truputį ėmė verstis geriau. Ši pora penkiasdešimt metų išgyveno meilėje ir santarvėje, dalindamiesi ir džiaugsmais, ir vargais.
Mes pasidomėjome ir tuo, ką gali padaryti šiuolaikiniai vyrai dėl mylimos moters širdies. Siūlome jums citatų iš forumų.
„Vienas mano pažįstamas, susipykęs su savo mergina, nuvažiavo pas ją taksi naktį į kitą miestą už dviejų šimtų kilometrų, kad padovanotų jai gėlių.“
„Susipažinau internete visiškai atsitiktinai (mano būsimoji žmona gyveno daugiau nei už penkių tūkstančių kilometrų, laiko skirtumas - penkios valandos). Mes susirašinėjome ir susiskambindavome maždaug dvi savaites. Paskui aš paskambinau naktį ir pasiūliau atskristi pas mane. Oro uoste, paėmęs jai už rankos, supratau, kad su šiuo žmogumi noriu praleisti visą gyvenimą. Nusprendžiau negaišti laiko ir pasipiršau.“
„Mano prosenelis pavogė mano prosenelę, kai jos nenorėjo išleisti ištekėti už jo, ir mūsų šeimoje jis laikomas ryžtingumo pavyzdžiu.“
„Tarnaudamas armijoje, po komandiruotės buvau reabilitacijoje dalinyje, tačiau jau niekaip negalėjau susilaikyti neatvažiavęs pas mylimąją gimtadieniui. Buvo išeiginės, paprašiau vaikinų, kad mane pridengtų. Nuo pat ryto pasiploviau ir pirmyn, o kelio buvo daug, šimtas penkiasdešimt kilometrų. Niekada nepamiršiu tos dainos, kuri grojo jos namuose.“
„Įsisūnijau jos kūdikį. Išsiskyrėme, o dabar moku alimentus. Man ir pačiam juokinga...“
„Mano draugas susitikinėjo su mergina, nusprendė jai prisipažinti meilėje ir tai padaryti originaliai. Užlipo į balkoną ir ėmė stuksenti į langą, tačiau iš ten pažvelgė nepažįstama mergina, o jis nieko negalvodamas jai ir prisipažino meilėje. Dabar jie gyvena kartu. Pats netikiu, tačiau štai jau septynerius metus jie nei karto nesusipyko.“
„Mylimasis už visą algą nupirko rožių ir žiedelį bei pasipiršo. Tai buvo tikrai beprotiškas poelgis, nes po to mėnesį sėdėjome be pinigų, mano alga išėjo kreditui.“
„Mano pažįstamas kartą užsikorė ant senos katilinės kamino ir ten užrašė prisipažinimą meilėje, kuris buvo matomas iš jo merginos namų. Pavojinga, tačiau gražu ir romantiška...“
„Mano brolis susitarė su krano vairuotoju (pažįstamu) ir aštuntą ryto sutiko savo merginą (dabar žmoną) su dviem šimtais baltų rožių. Ji gyveno septintame aukšte.“
„Šokau iš trečio aukšto, dovanojau penkis tūkstančius rožių, šokau striptizo klube jai striptizą. Kovo aštuntajai surinkau pažįstamus muzikantus ir dainavau jai mūsų dainą (tiesa, paskui mus išvežė su policija).“