Feisbuko grupėje „Parenting Teens and Tweens“ viena moteris papasakojo, kad jie su sūnumi sugalvojo gudrybę – jis atsiunčia jai bet kokį jaustuką, o pagal jų susitarimą tai reiškia: „Noriu namo, bet turi atrodyti, kad tu liepi man grįžti namo.“
Tada moteris supranta, kad turi paskambinti sūnui, apsimesti, kad yra pikta ir paliepti tuoj pat keliauti namo.
Moteris rašė: „Pavyzdžiui, sūnus atsiunčia dešrainio ar bet kokį kitą jaustuką. Kartą jis buvo išėjęs nakvoti pas draugą. Aš jau gulėjau lovoje, kai gavau iš sūnaus žinutę su jaustuku. Paskambinau jam ir išbariau: „Prieš išeidamas turėjai išimti indus iš indaplovės, to nepadarei, todėl turėsi grįžti namo. Po penkių minučių atvažiuoju. Kai jis įsėdo į mašiną, paklausiau, kas nutiko. Pasirodo, draugo senelis kalbėjo kažką nemalonaus, o sūnus nesugalvojo, kaip pasakyti draugui, kad nori namo. Tada padėkojo man, kad jį išgelbėjau.“
Daugelį mamų sužavėjo tokia paprasta gudrybė – komentaruose jos dalijosi, kad būtinai pasinaudos šiuo triuku ir su savo atžalomis.
Viena moteris rašė: „Man patinka. Tikrai įvesim savo saugumo sistemą.“
Kita gyrė: „Labai puikus sumanymas!“
Daug mamų komentavo, kad šitas kodas genialus ir kad panašius dalykus jos taiko su savo vaikais.
Viena papasakojo: „Mano ir 17 m. dukters sutartinis jaustukas – flamingas. Jei nori, kad padėčiau ištrūkti, atsiunčia man jį, tada aš paskambinu ir ją išvaduoju. Nereikia nieko nė klausti.“
Kažkas parašė: „Mes irgi taip darome su savo vaikais. Jie sako, kad pasidarė bloga ir tuoj vems, todėl turi eiti namo. Visi bent kartą yra taip darę.“
Moteris pakomentavo: „Mes irgi naudojame užkoduotas žinutes. Kartais rašome apie orą. Tarkime, „žiūrėk, paukščiai skraido“ arba „ką tik mačiau triušį“. Kodus keičiame, kad niekas nesuprastų.“