– Sugyventinių skyrybos, ką čia žmonės turėtų žinoti ir kiek ilgai gyvenantys sugyventiniai jau gali kreiptis dėl skyrybų į teismą?

– Sugyventinių bendras ūkis pagal teismų praktiką turi būti vedamas bent jau 2-3 metus. Per metus žmonės ne kažką sukaupia, gali pasakyti, kad „truputį draugavo“. Didžiausi nesutarimai kyla tada, kai sugyventiniai nusprendžia pasukti skirtingais keliais, o turtas registruotas kažkieno vieno vardu. Yra net tokių, kurie sąmoningai registruoja įgytą turtą tėvų, brolių, seserų vardu ir kai tenka dalintis, susiduriama su problemomis. Dar viena situacija – kai būstą vienas iš partnerių jau turi, o kitas ateina pas jį gyventi. Tada kartu jį įrengia, apstato baldais ir pan., o skyrybų metu būsto savininkas parodo duris, o į argumentus, kad butą įrenginėjo drauge, atšauna, kad užtat jis neėmė nuomos mokesčio. Tokiais atvejais dažnai moterys ar vyrai yra priversti susirinkti lagaminą ir eiti lauk. Taip turime teisinį ginčą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)