Atsukusi laiką atgal ji daugiau kamantinėtų drauges apie etapą po gimdymo, apie patirtis, emocijas – ne tik rūbelius ir ar naudojo čiulptuką.

„Nėštumo pabaigoje daugiausiai koncentruojamės į patį gimdymą, nes apie jį daugiausiai ir sukasi mintys. Ruošiesi šiam iššūkiui, nes apie tai daugiausiai istorijų – tikrų ir matytų filmuose. Be to, atidžiai rinkausi vežimą, rūpėjo naujagimio kraitelis, kokias sauskelnes naudoti – tokie apčiuopiami niuansai, kuriuos gali patikrinti. Ir bene mažiausiai klausimų kilo apie tai, o kas bus, kai naujagimį parsivešiu namo“, – kalbėjo L. Lesauskaitė.

Išklausiusi tėvystės kursus ji suvokė, kad vaikelį reikės maudyti ir maitinti, tačiau realiai neįsivaizdavo, kokių resursų gali pareikalauti tokių, atrodytų, elementarių fiziologinių poreikių tenkinimas.

„Apie skausmą, kuris pjauna žindant, niekas nerašo. Tiksliau laukiantis ši informacija manęs nepasiekdavo. Dabar jau matau, kad yra, kas tuo dalijasi, yra tam tikrų puslapių, tačiau asmeniškai nesusidūrus net nežinai, ko ir kur ieškoti“, – sakė L. Lesauskaitė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)