„Prie skausmo, kurį sutuoktiniai išgyveno gyvendami kartu, prisideda skyrybų proceso sukeliamas skausmas. Jis atsiranda dėl to, kad abu sutuoktiniai jaučiasi buvę skriaudžiami ir skyrybų proceso metu nenori nusileisti dalindamiesi užgyventą turtą, vaikų priežiūrą ir ugdymą. O skyrybos yra „neteisingos“, nes abu po skyrybų jaučiasi nuskriausti. Abiem susikaupia didžiulės nuoskaudos, jie jas nešioja širdyje ir pasitaikius pirmai galimybei stengiasi atkeršyti buvusiam“, – dažną scenarijų išsiskyrusiose šeimose nupasakoja psichologas.

Apie tai, ar įmanoma išsiskyrusiems žmonėms sutarti taikiai ir ar išvis to reikia, M. Truncė pasakojo straipsnyje „Psichologas nubrėžė sveiko bendravimo po skyrybų ribas: draugauti su buvusiu nepatariu“.

Šiame interviu psichologas davė praktinių patarimų, kaip išsiskyrusiems žmonėms bendrauti, kad neįžiebtų dar didesnio karo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją