Pirmieji į rungtynių protokolą įsirašė būtent austrai, kai 9-ąją minutę puikiu smūgiu galva Wojciechą Szczesny nuginklavo gynėjas Gernotas Strauneris. 30-ąją minutę rezultatą lygino po rikošeto su kamuoliu prieš vartus atsidūręs Krzysztofas Piatekas, kuris pasiuntė užtikrintą smūgį į apatinį vartų kampą.

Anksti antrame kėlinyje virė apylygė kova, tačiau šaltakraujiškesni buvo austrai. 66-ąją minutę efektyvią kontrataką stipriu smūgiu užbaigė Christophas Baumgartneris, o 77-ąją minutę persvarą padvigubino Marko Arnautovičius, kuris realizavo Marcelio Sabitzerio uždirbtą 11 m baudinį.

Nuo traumos kenčiantis lenkų kapitonas Robertas Lewandowski rungtynes pradėjo ant atsarginių suolelio ir žaidė tik antrame kėlinyje, tačiau didelės įtakos rungtynių baigčiai neturėjo.

Pirmame ture Lenkijos futbolininkai 1:2 krito prieš Nyderlandų rinktinę, tuo tarpu austrai, po įkvepiančios kovos, 0:1 pralaimėjo prieš galingąją Prancūziją.

Penktadienį, 22 val. antras turas D grupėje užsibaigs favoričių akistata – Leipcige susitiks Nyderlandų ir Prancūzijos rinktinės.