Pirmenybių šeimininkė Vokietijos rinktinė Dortmunde po atkaklios kovos 2-0 palaužė Danijos nacionalinę komandą.

Pirmajam kėliniui įpusėjus prasidėjo stiprus lietus, o sužaidus 35 minutes dėl žaibo ir stipraus griaustinio teisėjas nusprendė laikinai mačą sustabdyti.

Iš pradžių futbolininkai leido laiką greta aikštės, tačiau audrai nesibaigiant jie išėjo į rūbines.

Praėjus 20 minučių komandos grįžo į aikštę ir pradėjo apšilimą. 23 valandą rungtynės buvo atnaujintos.

Vokiečiai savo įvarčius mušė antrajame kėlinyje. Nelaimėliu tapo danas Joachimas Andersenas, kurio įvartis buvo neįskaitytas dėl itin nedidelės nuošalės, o jau netrukus dėl nedidelio prisilietimo prie kamuolio ranka J. Andersenas padovanojo vokiečiams 11 metrų baudinį.

Baudinį realizavo Kai Havertzas, o dar po 15 minučių rezultatą įvarčiu greitoje atakoje padvigubino Jamalas Musiala.

Vokietija 2 - 0 Danija
53’ [1-0] Kai Havertz (11 m. baudinys)
68’ [2-0] Jamal Musiala

Iš viso šiame mače buvo atšaukti net trys įvarčiai. Ne tik nuošalės neįskaitytas J. Anderseno tikslus smūgis, bet ir jau ketvirtąją minutę vokiečio Nico Schlotterbecko įmuštas įvartis, kurį teisėjas atšaukė dėl pražangos.

Negana to, pačioje mačo pabaigoje dar vienas Vokietijos įvartis nebuvo įskaitytas, nes nuošalėje atsidūrė jį įmušęs Florianas Wirtzas.

Vokietija ketvirtfinalyje varžysis su Ispanija arba Sakartvelu.

Vokietija su 2 pergalėmis ir 1 lygiosiomis laimėjo A grupę.