Juliano Nagelsmanno vadovaujami vokiečiai 1:1 sužaidė su šveicarija ir to pakako siekiant pirmos vietos.

Tiesa, pirmieji pasižymėjo šveicarai, kurie po Dano Ndoye įvarčio išsiveržė į priekį. Antrojo kėlinio pabaigoje Rubenas Vargasas pelnė dar vieną įvartį, bet jis buvo atšauktas dėl nuošalės pažeidimo.

92-ąją rungtynių minutę lemiamą žodį tarė turnyro šeimininkai, kai ekipos puolėjas Niclas Fullkrugas išlygino rezultatą.

VOKIETIJA 1:1 ŠVEICARIJA

28’ [0:1] Danas Ndoye

90+2’ [1:1. Niclas Fullkrugas

Tragiškas epizodas įvyko Škotijos rinktinės baudos aikštelėje, kuomet B. Varga susidūrė ore Škotijos rinktinės vartininku Angusu Gunnu ir sukniubo ant žemės.

Prie šio nedelsiant atskubėjo gausus medikų būrys, pats futbolininkas po beveik 10 minučių trukusios pagalbos buvo išgabentas iš stadiono.

Visgi susikaupusį skausmą vengrai kompensavo pelnytu įvarčiu paskutinę rungtynių minutę. Jo autoriumi tapo Kevinas Csobothas.

Ši pergalė leido Vengrijai užimti trečią vietą grupėje ir dabar šiems belieka tikėtis palankių rezultatų kitose grupėse, norint žengti tolyn čempionate.

Šveicarai liko antri, o škotai – ketvirti – jų čempionatas yra baigtas.

ŠKOTIJA 0:1 VENGRIJA

90+10 min. [0:1] Kevinas Csobothas