Pirmo kėlinio viduryje čekai džiūgavo po Patriko Schicko įvarčio, tačiau arbitras neįskaitė įvarčio: fiksuotas žaidimas ranka.

Prieš pat pertrauką teisėjas skyrė baudinį į čekų vartus: po standartinės situacijos kamuolys lietė vieno gynėjų ranką. Prie kamuolio stojęs Georgesas Mikautadze užtikrintai realizavo baudinį ir išvedė kartvelus į priekį (1:0).

Po pertraukos čekai užgulė varžovų vartus ir 58 minutę jų pastangas vainikavo P. Schicko įvartis.

Dvikovos pabaigoje čekai nuolat rezgė atakas prie Sakartvelo vartų, tačiau būtent Sakartvelas paskutinę minutę turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę.

Paskutinėmis sekundėmis trys Sakartvelo futbolininkai pasileido į ataką prieš 2 čekus, bet kamuolys po Saba Lobjanidzės smūgio skriejo virš vartų. Netrukus po šio epizodo arbitras skelbė rungtynių pabaigą.

Dvikovos nebaigė komandų lyderiai. 68 minutę traumą patyrė P. Schickas, 82 minutę aikštę paliko kojos skausmus jutęs Chviča Kvaratschelija.

Paskutiniame ture birželio 26 dieną Sakartvelas susitiks su Portugalija, čekai sieks pergalės prieš turkus.

Rezultatas

Sakartvelas 1 – 1 Čekija

45+3’ [1:0] Georges Mikautadze (11 m baudinys)

58’ [1:1] Patrikas Schickas

Statistika

Įvarčiu džiaugiasi Georges Mikautadze

Europos čempionato debiutantai kartvelai pirmajame mače 1:3 nusileido turkams, o Čekija po atkaklios kovos 1:2 turėjo pripažinti Portugalijos pranašumą.

Šios rungtynės yra itin didelės svarbos abejoms ekipoms. Pralaimėjimas tiek vienai, tiek kitai rinktinei galėtų reikšti nepatekimą į aštuntfinalį.

Iki šiol Sakartvelo ir Čekijos ekipos nėra rungtyniavusios tarpusavyje.

Mačas vyksta Hamburge, jam teisėjauja vokietis Danielis Siebertas.