Vokiečiams įvarčius pelnė Jamalas Musialas ir Ilkay’us Gundoganas.

Paskutinėse A grupės rungtynėse Vokietija susitiks su Šveicarija, tuo metu vengrai grumsis su škotais.

Juliano Nagelsmanno treniruojama Vokietija skambiai startavo Euro 2024 pirmenybėse, kuomet atidarymo mače 5:1 sutriuškino Škotiją.

Tuo metu Vengrijai čempionato startas apkarto, kuomet šie 1:2 nusileido Šveicarijai

Rungtynių eiga:

Vokietija 2:0 Vengrija

22’ [1:0] Jamal Musiala

67’ [2:0] Ilkay’us Gundoganas

4 min. Vos prasidėjus rungtynėms, vengrai užklupo nepasiruošusius ir neužtikrintai sužaidusius Vokietijos gynėjus, bet gaisrą prie šeimininkų vartų numalšino M. Neueris. Vėliau smūgį iš tolimo nuotolio atliko Vokietijos rinktinės puolėjas Kai Havertzas, bet vengrai užtikrintai susitvarkė.

13 min. Orbano klaida gynyboje, Havertzas pavojingoje zonoje perėmė kamuolį, smūgį atrėmė vartininkas, kampinio metu sekė puikūs Vokietijos namų darbai, Andricho smūgį blokavo gynėjas. Vengrai atsilaikė.

22 min. Sumaištis vengrų rinktinės baudos aikštelėje, gynėjams niekaip nepavyko išmušti kamuolio iš jos, o patogiai atšokusį žaidimo įrankį į vartus pasiuntė Jamalas Musiala – 1:0.

26 min. Baudos smūgis į vokiečių vartus, stiprų Dominiko Szoboszlai smūgį traukia Manuelis Neueris, vėliau geltona kortele baudžiamas Antonio Rudigeris.

39 min. Vokietija toliau diktuoja rungtynių tempą, kamuolį šeimininkai kontroliuoja 63 proc. ir kelia jau 7-ąjį kampinį.

44 min. Pavojingas Musialos smūgis skrieja greta virpsto.

45+2 min. Sallai muša įvartį, bet yra fiksuojama nuošalė. Rezultatas nesikeičia.

Pirmojo kėlinio pabaiga. Vokietija 1:0 Vengrija

60 min. Pavojingas momentas prie Vokietijos rinktinės vartų, bet Barnabasui Vargai nepavyko galva kamuolio nukreipti į vartus. Vokiečiai išlaiko pranašumą.

67 min. Antrasis Vokietijos rinktinės įvartis. Geras Mittelstadto perdavimas į baudos aikštelę, o šeimininkų pranašumą dvigubina Ilkay’us Gundoganas – 2:0.

80 min. Vokietijos rinktinė stumdo kamuolį Vengrijos futbolininkų aikštės pusėje, atliko keletą standartinių situacijų, bet pavojingais momentais jos netapo.

90 min. Rimtas gaisras prie vokiečių vartų, Joshua Kimmichas traukia kamuolį nuo vartų linijos.