Berlyno olimpiniame stadione Italija 0-2 neatsilaikė prieš dominavusią Šveicariją.

Italijos puolimas šiame susitikime buvo bedantis, o šveicarai kūrė vieną pavojingą progą po kitos.

Nugalėtojams pergalę išplėšė pirmojo kėlinio gale pasižymėjusio Remo Feulerio ir antrojo kėlinio pirmosiomis sekundėmis persvarą padvigubinusio Rubeno Vargaso įvarčiai.

Šveicarija ketvirtfinalyje varžysis su Anglija arba Slovakija.

Šveicarija 2 - 0 Italija
37’ [1-0] Remo Feuler
46’ [2-0] Ruben Vargas

Šveicarija su 5 taškais užėmė antrąją vietą A grupėje – Murato Yakino auklėtiniai nugalėjo Vengriją bei sužaidė lygiosiomis su Škotija ir Vokietija.

Europos čempionės titulą ginanti Italija su 4 taškais užėmė antrą vietą B grupėje – Luciano Spalletti auklėtiniai įveikė Albaniją, pralaimėjo Ispanijai ir lygiosiomis sužaidė su Kroatija.

Šeštadienio vakarą nuo 22 val. savo aštuntfinalio mačą žais Vokietija ir Danija.