Leipcige pliaupiant stipriam lietui Turkija šlapiose rungtynėse 2-1 eliminavo Austriją.

Pergalę turkams padovanojo karjeros rungtynes sužaidęs Merihas Demiralis. Vidurio gynėjas pasižymėjo jau 1-ąją minutę, o 59-ąją minutę smūgiu galva po kampinio jis įmušė ir antrąjį įvartį.

66-ąją minutę Michaelio Gregoritscho įvartis sugrąžino Austriją į kovą, todėl turkai likusį mačo laiką buvo priversti atsimušinėti.

Lemiamomis minutėmis austrai užgulė varžovų vartus, o paskutinę pridėto laiko minutę jie buvo per plauką nuo įvarčio. Vis dėlto herojumi tapo itin pavojingą smūgį įspūdingai atrėmęs vartininkas Mertas Gunokas.

Rungtynių nugalėtojai ketvirtfinalyje susitiks su Nyderlandų rinktine, kuri 3-0 eliminavo Rumuniją.

Austrija 1 - 2 Turkija
1’ [0-1] Merih Demiral
59’ [0-2] Merih Demiral
66’ [1-2] Michael Gregoritsch

Austrija grupės etape nugalėjo Nyderlandus ir Lenkiją, bet pralaimėjo Prancūzijai.

Turkija grupės varžybose pranoko Čekiją ir Sakartvelą bei nusileido Portugalijai.