Vienintelį kartą kamuolys į vartus krito 69-ąją minutę, kai tinklą, po komandos draugo blokuoto smūgio, suspurdino Nyderlandų saugas Xavi Simonsas.

Tiesa, tikslus smūgis nebuvo neįskaitytas dėl nuošalės. Kamuolio nelietęs, bet nelegalioje pozicijoje stovėjęs Denzelis Dumfries, teisėjų nuomone, sutrukdė vartininkui sužaisti į kamuolį, o rezultatas liko lygus.

Rungtynės nuo pradžios iki galo buvo visiškai apylygios, tačiau iniciatyvą pabaigoje labiau kontroliavo prancūzai, bet rezultato persverti savo naudai nepajėgė.

Aikštėje prieš Nyderlandus nepasirodė pirmame čempionato ture nosį susilaužęs Kylianas Mbappe. Prancūzijos rinktinės lyderis dar nėra pelnęs nė vieno įvarčio Europos čempionatuose.

Pirmame čempionato ture prancūzai 1:0 palaužė rimtą pasipriešinimą surengusią Austriją, kur rezultatą nulėmė pirmajame kėlinyje kritęs Maximiliano Woberio įvartis į savus vartus. Nyderlandai savo pergalę įsirašė birželio 16 dieną, kai 2:1 nugalėjo Lenkijos futbolininkus.

Anksčiau penktadienį kitoje antro turo D grupės dvikovoje austrai 3:1 triumfavo prieš lenkus.