Mikelio Artetos auklėtiniai buvo labai arti pralaimėjimo po to, kai 77 minutę puikiu smūgiu į tolimąjį viršutinį vartų kampą pasižymėjo Cole'as Palmeris.

Tačiau teisėjų brigadai pridėjus net 8 minutes (jos dar labiau išsitęsė po to, kai galvomis susitrenkė Kyle'as Walkeris ir Thomasas Partey) Leandro Trossardo šūvis su rikošetu nuo Manuelio Akanji kojos buvo tikslus ir atsidūrė Miestiečių vartų tinkle – 1:1 (0:0).

Pratęsimas žaidžiamas nebuvo, o 11 metrų baudinių serijoje Kanonieriai pranoko savo varžovus net 4:1.

„Arsenal“ gretose be klaidų atakavo visas ketvertas (penkto atlikėjo net nereikėjo), o „Man City“ komandoje nepasisekė tiek Kevinui De Bruynei, tiek Rodri.