Turnyro lentelės apačioje esantys žalgiriečiai iki minimumo sumažino atsilikimą nuo rungtynėmis mažiau sužaidusio Utenos „Utenio“. Pirmame kėlinyje turėjęs žaidybinę persvarą „Stumbras“ gerų progų nesukūrė, bet pasiekė įvartį „į rūbinę“. Standartinės situacijos metu kamuolys atšoko laisvam Giorgio Russo. Jo muštas kamuolys atsitrenkė į prišokusio Mariaus Miškinio ranką. Skirtą baudinį realizavo pats legionierius iš Italijos.

Tik prasidėjus antram kėliniui kiek netikėtai „Kauno Žalgiris“ atstatė pusiausvyrą. Po kampinio R. Bruetto kumščiais išmušė kamuolį toli iš baudos aikštelės, bet Karolis Šilkaitis neįtikėtinu smūgiu iš eigos paguldė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Praėjus vos porai minučių dar viena standartinė situacija prieš „Stumbro“ vartų virto antru įvarčiu. Po perdavimo į vartininko aikštelę antrajame aukšte kovojus Ainui Bareikiui ir Andriui Veličkai kamuolys kiek kurioziškai atsitrenkė į šalia buvusį Matą Gavrilovą ir atsidūrė vartuose.

Marijampolės „Sūduva“ nutraukė kone dvejus metus trukusį riterių prakeiksmą ir namuose 1:0 (0:0) palaužė buvusius čempionato lyderius „Trakus“.

Vienintelį mačo įvartį 85 min. galva įmušė Tomas Radzinevičius.

Neaišku, kaip rungtynės būtų pasibaigusios, jei „Trakai“ būtų išnaudoję geriausią savo progą pirmo kėlinio pradžioje. Jau 13-ą minutę išvesti svečius į priekį privalėjo Davidas Aršakianas. Puolėjas fantastišku piruetu už nugaros paliko gynėją, prasimetė kamuolį pro vartininką, bet smūgiu neįtikėtinai pataikė į tuščių vartų virpstą.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Kauno Žalgiris“ 18 2 5 11 17:38 11

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: A. Sylla („Atlantas“) – 8, M. Maksimovas („Atlantas“) ir N. Valskis („Trakai“) – po 7 įvarčius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)