Pastarasis namie 3:1 (0:0) įveikė „Southampton“, nors pirmieji ir praleido įvartį.

Svečius į priekį po pertraukos 55-ąją minutę išvedė Cameronas Archeris, bet „Arsenal“ į tai atsakė trimis tiksliais smūgiais. Rezultatą vos po trijų minučių išlygino Kai Havertzas, o pergalingais tapo Gabrielio Martinelli (68 min.) ir Bukayo Saka (88 min.) smūgiai. B. Saka taip pat atliko rezultatyvius perdavimus pirmų dviejų įvarčių metu.

Kitame susitikime „Man City“ namie 3:2 (1:1) susitvarkė su Londono „Fullham“.

Svečiai ir šiame susitikime pirmieji šovė į priekį, kai 26 min. tikslus buvo Andreasas Pereira. Miestiečiai greitai atstatė pusiausvyrą, kai 32 min. mušė Mateo Kovačičius. Vos prasidėjus antram kėliniui jis pridėjo ir antrą įvartį, o miestiečių pranašumą 82 min. įtvirtino Jeremy Doku. „Fullham“ dar pavyko sušvelninti skirtumą – antro kėlinio pabaigoje pasižymėjo Rodrigo Munizas.

Po šių pergalių „Arsenal“ ir „Manchester City“ turi po lygiai – 17 taškų ir dalinasi 2-3 pozicijas. Pirmoje vietoje įsitaisęs „Liverpool“, turintis tašku daugiau.