Kitose svarbiose C grupės rungtynėse Slovakija namuose su Ukraina išsiskyrė be įvarčių.

E grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuva, Anglijos rinktinė namuose išbandė jėgas su Šveicarija, nugalėjo svečius rezultatu 2:0 (0:0). Įvarčius įmušė Hary Kane'as ir Wayne'as Rooney. W. Rooney tapo rezultatyviausiu visų laikų Anglijos rinktinės žaidėju. Tai buvo W. Rooney 50-as įvartis nacionalinės komandos sudėtyje per 107 rungtynes ir jis pagerino net 45-erių metų senumo legendinio Bobby Charltono rekordą (49 įvarčiai per 106 rungtynes). Gario Linekerio sąskaitoje 48 įvarčiai per 80 mačų.

Kitose rungtynėse Slovėnija savo aikštėje 1:0 (0:0) laimėjo prieš Estiją. 63-ią minutę Robertas Beričius pasiekė vienintelį mačo įvartį.

DELFI jau skelbė, kad Lietuva 2:1 (1:0) palaužė San Mariną.

G grupės lyderių Švedijos ir Austrijos dvikovoje akivaizdžiai pajėgesni 4:1 (2:0) buvo austrai, kurie iškovojo kelialapį į Europos čempionato finalo dalį. Austrams du įvarčius pelnė Martinas Harnikas, po vieną įmušė Davidas Alaba (iš 11 metrų baudinio) ir Marcas Janko. Švedijos rinktinės žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius santykį sušvelnino tik 91-ą minutę.

Tuo metu Rusija svečiuose net 7:0 (3:0) sutriuškino Lichtenšteiną, o Artiomas Dziuba pelnė „pokerį“ - net keturis įvarčius.

C grupė:

Baltarusija 2 - 0 Liuksemburgas

34' Michail Gordejčiuk [1 - 0]
62' Michail Gordejčiuk [2 - 0]

Slovakija 0 - 0 Ukraina

Makedonija 0 - 1 Ispanija

8' Juan Mata [0 - 1]

Anglija 2 - 0 Šveicarija

67' Harry Kane [1 - 0]
84' Wayne Rooney [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

Slovėnija 1 - 0 Estija

63' Robert Berič [1 - 0]

Lietuva 2 - 1 San Marinas

7' Fiodoras Černychas [1 - 0]
55' Matteo Vitaioli [1 - 1]
90+2' Lukas Spalvis [2 - 1]

50' Giedrius Arlauskis (Lietuva) - raudona kortelė
88' Nicola Chiaruzzi (San Marinas) - raudona kortelė

Lichtenšteinas 0 - 7 Rusija

21' Artiom Dziuba [0 - 1]
41' Aleksandr Kokorin [0 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
45' Artiom Dziuba [0 - 3]
73' Artiom Dziuba [0 - 4]
77' Fiodor Smolov [0 - 5]
85' Alan Dzagojev [0 - 6]
90' Artiom Dziuba [0 - 7]

40' Daniel Kaufmann (Lichtenšteinas) - raudona kortelė

Moldova 0 - 2 Juodkalnija

9' Stefan Savič [0 - 1]
65' Fatos Beqiraj [0 - 2]

Švedija 1 - 4 Austrija

9' David Alaba [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
38' Martin Harnik [0 - 2]
77' Marc Janko [0 - 3]
88' Martin Harnik [0 - 4]
90+1' Zlatan Ibrahimovič [1 - 4]