„Stamford Bridge“ tvirtovėje ginklus tarpusavyje surėmė vietos Londono „Chelsea“ ir Birmingemo „Aston Villa“. Minimalią pergalę rezultatu 2:1 iškpvojo „mėlynieji“.

Pirmajame kėlinyje pirmieji į priekį įsiveržė Jose Mourinho auklėtiniai, kuomet po puikaus Edeno Hazardo reido smūgiuotas kamuolys nuo Antonio Luna atšoko tiesiai į savų vartų tinklą.

Vis dėlto „Aston Villa“ ekipai pirmojo kėlinio pabaigoje pavyko išlygino rezultatą. Per pridėta teisėjo laiką Christianas Benteke nuginklavo Petrą Čechą.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ futbolininkams pavyko pelnyti pergalingą įvartį. 73-ą minutę po aukšto Franko Lampardo perdavimo galva kamuolį į vartus pasiuntė gynėjas Branislavas Ivanovičius.

Rezultatas:

Chelsea 2 - 1 Aston Villa
6' [1 - 0] Antonio Luna (į savus vartus)
45' [1 - 1] Christian Benteke
73' [2 - 1] Branislav Ivanovic