Vokietijos čempionai visus įvarčius pelnė dar iki pertraukos.

Dubliu pasižymėjo Florianas Wirtzas, įvartį pridėjo Alejandro Grimaldo, o ketvirtajį mačo įvartį šeimininkai iš Roterdamo įsimušė į savo vartus.

Prancūzijoje netikėtą pergalę iškovojo „Monaco“ futbolininkai, kurie 2:1 pranoko „Barceloną“.

Katalonai prisivirė košės jau 11-ąją mačo minutę, kuomet raudoną kortelę prieš save išvydo Ericas Garcia.

Vos po 5 minučių monegaskus į priekį išvedė Maghnesas Akliouche. Visgi dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Lamine’as Yamalis.

Šeimininkams vis dėl to pavyko įrodyti savo pranašumą žaidžiant daugumoje. 71-ąją minutę George’as Ilenikhena dar kartą išvedė „Monaco“ į priekį ir šį kartą galutinai.

Šias rungtynes tribūnose stebėjo legendinis krepšininkas Michaelas Jordanas.

Taškus išbarstė ir Londono „Arsenal“, kuris išvykoje 0:0 sužaidė prieš Bergamo „Atalanta“.

Anglijos klubui šis vakaras galėjo baigtis dar liūdniau, kadangi 51 minutę buvo skirtasv vienuolikos metrų baudinys į jų vartus. Visgi Mateo Retegui nepasinaudojo auksine proga.

Kiti rezultatai

Belgrado „Crvena Zvezda“ 1:2 Lisabonos „Benfica“;

Madrido „Atletico“ 2:1 „RB Leipzig“;

„Stade Brest“ 2:1 Graco „Sturm“;

Naujojo formato čempionate dalyvauja 36 komandos ir visos jos varžosi vienoje grupėje. Kiekviena ekipa sužais po 8 mačus.

Pirmąsias aštuonias vietas užėmusios komandos žengs tiesiai į aštuntfinalį, o 9-24 pozicijas pelniusios ekipos turės sužaisti papildomą atkrtinamtųjų etapą.