V. Kompany pastaruosius du sezonus dirbo Anglijoje, „Burnley“ komandoje ir su šia dar turėjo sutartį iki 2028 m., tad bavarams teks pakloti apie 12 mln. eurų išpirką.

Belgas trenerio karjerą pradėjo 2020 m., baigęs titulais nusėtą futbolininko karjerą, kurios metu keturis kartu tapo Anglijos čempionu su „Manchester City“.

Po karjeros ji iš karto tapo „Anderlecht“ strategu, o po dviejų metų persikėlė į „Burnley“. Pirmojo sezono metu V. Kompany su ja laimėjo „Championship“ pirmenybes ir išvedė klubą į „Premier“ lygoje.

Tačiau šioje sublizgėti nepavyko – ekipa užėmė 19-ą vietą ir iškrito atgal į „Championship“ turnyrą.

Miuncheno komanda taip pat išgyveno ne patį sėkmingiausią sezoną, finišuodama tik trečioje Vokietijos „Bundesliga“ vietoje.