C grupės rungtynėse Vokietijos rinktinė kelialapį iškovojo namuose 4:0 (1:0) nugalėdama Baltarusijos komandą.

Šeimininkams du įvarčius pelnė Toni Kroosas (55 ir 83 min.), po vieną – Matthiasas Ginteris (41) bei Leonas Goretzka (49).

Kitose grupės rungtynėse Nyderlandų rinktinė išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su Šiaurės Airija ir taip pat užsitikrino vietą finaliniame etape.

Nyderlandams tai yra saldus sugrįžimas – šios šalies rinktinė praleido 2018 metų pasaulio čempionatą bei 2016 metų Europos pirmenybes.

Grupėje vokiečiai turi 18 taškų, olandai – 16. Trečioje vietoje yra Šiaurės Airija (13 tšk.).

E grupėje kroatai namuose 3:1 nugalėjo Slovakiją ir tapo nugalėtojais (17 tšk.). Dėl antrosios vietos paskutiniame ture kovos Vengrija (12 tšk.) ir Velsas (11 tšk.).

G grupėje antrąją vietą ir kelialapį Europos čempionatą iškovojo Austrijos futbolininkai. Jie savo aikštėje 2:1 įveikė Šiaurės Makedonijos ekipą. Grupės lyderiai lenkai svečiuose 2:1 nugalėjo Izraelį.

Be taškų šiame atrankos cikle lieka latviai, kurie išvykoje 0:1 nusileido Slovėnijai.

I grupėje kelialapius į finalinį etapą jau anksčiau užsitikrino Rusija ir Belgija. Šių komandų tarpusavio akistatą Rusijoje 4:1 laimėjo belgai.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Edenas Hazardas, vieną – jo brolis Thorganas. Kartą pasižymėjo ir Romelu Lukaku.