Anglijos ir Italijos čempionų kaktomuša buvo ne mažiau atkakli, tik atomazga – šįkart kitokia.

Nors žaidė namuose ir buvo pranašesni pagal daugumą statistikos parametrų, Josepo Guardiolos auklėtiniai įtvirtinti persvaros skaičiais švieslentėje nesugebėjo.

Pavojingomis kontratakomis kelissyk atsakiusi Simone Inzaghi kariauna atsilaikė dvikovos pabaigoje ir pasiekė nulines lygiąsias.

Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) tik mačo pabaigoje pralaužė „Brugge“ (Belgija) gynybinius įtvirtinimus, užtat suspėjo per paskutines 15 min. pasiekti pergalę rezultatu 3:0.

Du įvarčius pelnė po keitimo ledus pramušęs Jamie Gittensas.

Dar labiau vargo Prancūzijos čempionas „Paris Saint-Germain“, tik paskutinę pagrindinio laiko minutę 1:0 nuliūdinęs praėjusio sezono Ispanijos išsišokėlę „Girona“. Lemtingas įvartis į savo vartus įskaitytas pastarosios vartininkui Paulo Gazzanigai.

Dar viena porcija Čempionų lygos futbolo laukia ketvirtadienį, kai bus žaidžiami likę 6 pirmojo turo susitikimai.

„Bologna“ 0 – 0 Donecko „Šachtar“

Prahos „Sparta“ 3 – 0 „Salzburg“

2’ [1 – 0] Kaanas Kairinenas

42’ [2 – 0] Victoras Olatunji

58’ [3 – 0] Qazimas Lači

Glazgo „Celtic“ 5 – 1 Bratislavos „Slovan“

17’ [1 – 0] Liamas Scalesas

47’ [2 – 0] Kyogo Furuhashi

57’ [3 – 0] Arne Engelsas (11 m)

60’ [3 – 1] Kevinas Wimmeris

70’ [4 – 1] Daizenas Maeda

87’ [5 – 1] Adamas Idah

„Brugge“ 0 – 3 Dortmundo „Borussia“

76’ [0 – 1] Jamie Gittensas

86’ [0 – 2] Jamie Gittensas

90+5’ [0 – 3] Serhou Guirassy (11 m)

„Manchester City“ 0 – 0 Milano „Inter“

„Paris Saint-Germain“ 1 – 0 „Girona“

90’ [1 – 0] Paulo Gazzaniga (į savo vartus)