Praėjusią vasarą į Prancūzijos sostinę atvykęs ilgametis „Barcelona“ (Ispanija) klubo simbolis atakų smaigalyje rungtyniavo greta Neymaro ir Kyliano Mbappe.

Pastarasis jau 15-ą min. atliko rezultatyvų perdavimą sezono pradžioje įvarčiais prapliupusiam Anderiui Herrerai. Tačiau paryžiečių džiaugsmas buvo trumpas.

Po 12 min. status quo grąžino „Brugge“ ir Belgijos rinktinės saugas Hansas Vanakenas. O prasidėjus antram kėliniui koją susižeidė ir ant atsarginių suolo sėdo K. Mbappe.

Šeimininkai nemėgino užsidaryti savo baudos aikštelėje ir galiausiai džiaugėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Kitose A grupės rungtynėse „Manchester City“ įspūdingu rezultatu 6:3 pranoko „Leipzig“.

Anglų gretose po sykį kamuolį į tinklą siuntė šeši skirtingi žaidėjai, vokiečiams visus tris įvarčius pelnė Christopheris Nkunku.

Vis dėlto ne 23-ejų prancūzas yra rezultatyviausias po pirmojo Čempionų lygos turo.

27-erių puolėjas iš Dramblio Kaulo Kranto Sebastienas Halleris surinko „pokerį“ ir padėjo Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai) svečiuose sutriuškinti Lisabono „Sporting“ (Portugalija) 5:1.

Tuo metu po šešerių metų pertraukos į Čempionų lygą sugrįžęs „Milan“ su „Liverpool“ sužaidė įspūdingą 2005-ųjų finalo pakartojimą.

Namuose rungtyniavę anglai pirmieji išsiveržė į priekį, bet dar nesibaigus pirmam kėliniui jau turėjo vytis varžovus, o galiausiai po pertraukos vėl susigrąžino pranašumą ir laimėjo 3:2.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Jordanas Hendersonas ir Mohamedas Salah, pastarasis dar nerealizavo 11 m baudinio. O po Trento Alexanderio-Arnoldo smūgio kamuolys į „Milan“ vartus nuskriejo rikošetu nuo Fikayo Tomori.

Italijos vicečempionų gretose pasižymėjo Ante Rebičius ir Brahimas Diazas.

Rezultatai

A grupė

„Brugge“ 1 – 1 „Paris Saint-Germain“
15' [0 – 1] Anderis Herrera
27' [1 – 1] Hansas Vanakenas

„Manchester City“ 6 – 3 „Leipzig“
16' [1 – 0] Nathanas Ake
28' [2 – 0] Nordi Mukiele
42' [2 – 1] Christopheris Nkunku
45+2' [3 – 1] Riyadas Mahrezas (11 m)
51' [3 – 2] Christopheris Nkunku
56' [4 – 2] Jackas Grealishas
73' [4 – 3] Christopheris Nkunku
75' [5 – 3] Joao Cancelo
85' [6 – 3] Gabrielis Jesusas
79' pašalintas Angelino („Leipzig“)

B grupė

Madrido „Atletico“ 0 – 0 „Porto“
90+5' pašalintas Chancelis Mbemba („Porto“)

„Liverpool“ 3 – 2 „Milan“
9' [1 – 0] Fikayo Tomori (į savo vartus)
42' [1 – 1] Ante Rebičius
44' [1 – 2] Brahimas Diazas
49' [2 – 2] Mohamedas Salah
69' [3 – 2] Jordanas Hendersonas
14' Mohamedas Salah („Liverpool“) nerealizavo 11 m

C grupė

Stambulo „Bešiktaš“ 1 – 2 Dortmundo „Borussia“
20' [0 – 1] Jude'as Bellinghamas
45+3' [0 – 2] Erlingas Haalandas
90+4' [1 – 2] Francisco Montero

Lisabono „Sporting“ 1 – 5 Amsterdamo „Ajax“
2' [0 – 1] Sebastienas Halleris
9' [0 – 2] Sebastienas Halleris
33' [1 – 2] Paulinho
39' [1 – 3] Stevenas Berghuisas
51' [1 – 4] Sebastienas Halleris
63' [1 – 5] Sebastienas Halleris

D grupė

Tiraspolio „Sheriff“ 2 – 0 Donecko „Šachtar“
16' [1 – 0] Adama Traore
62' [2 – 0] Momo Yansane

Milano „Inter“ 0 – 1 Madrido „Real“
90' [0 – 1] Rodrygo

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)