Vokietijos čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai rezultatyviose rungtynėse svečiuose iškovojo pergalę 4:3.

Jau per pirmąsias penkias rungtynių minutes šeimininkai čempionus pasiuntė į nokdauną, kuomet įvarčius pelnė Martinas Stranzlas ir Mike Hanke. Tačiau tuoj pat rezultatą tiksliu smūgiu sušvelnino Javieras Martinezas.

Tuo įvarčių fiesta pirmame kėlinyje nesibaigė. 10-ą minutę savo komandos persvarą padidino Havardas Nordtveitas, o 19-ą rezultatą antrą kartą sušvelnino „Bayern“ klubas, kuomet įvarčiu pasižymėjo Franckas Ribery.

Antrame kėlinyje UEFA Čempionų lygos finalininkams dar du įvarčius 53-ią ir 59-ą minutėmis pelnė Franckas Ribery ir atvedė savo komandą į įspūdingą pergalę.

Kitose rungtynėse antrą vietą Vokietijos pirmenybėse užėmusi ir į Čempionų lygos finalą patekusi Dortmundo „Borussia“ komanda savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 1:2 nusileido „Hoffenhain“ futbolininkams.

Nors šeimininkus jau 6-ą minutę į priekį išvedė Roberto Lewandowskio įvartis, tačiau antrame kėlinyje Sejadas Salihivičius du kartus tiksliais nuo 11 metrų žymos nuginklavo „Borussia“ vartininką ir padėjo savo komanda iškovoti pergalę.

Pergalingai čempionatą baigė ir trečioje vietoje likę bei kelialapį į kitų metų UEFA Čempionų lygą taip pat iškovoję Leverkuzeno „Bayer“ futbolininkai, kurie Hamburge įveikė „Hamburger“ komandą rezultatu 1:0.

Pergalingo įvarčio autoriumi 90-ą rungtynių minutę tapo Stefanas Kiesslingas.

Dvikovoje dėl ketvirtosios vietos turnyre, kuri garantuoja vietą UEFA Čempionų lygoje atrankoje, triumfavo „Schalke“ futbolininkai svečiuose, rezultatu 2:1 nugalėję „ Freiburg“ komandą.

20-ą minutę svečiai po tikslaus Juliano Draxlerio smūgio įsiveržė į priekį, tačiau 54-ą minutę rezultatą išlygino Jonathanas Schmidas.

Trečiasis rungtynių įvartis krito 58-ą minutę, kuomet į savus vartus įsimušė „Freiburg“ komandos žaidėjas Julianas Schusteris.