Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Chelsea“ pabudo po šalto dušo ir antroje susitikimo su „West Bromwich Albion“ pusėje išplėšė lygiąsias 3-3.

Tragiškai startavę „aristokratai“ po pirmojo pusvalandžio atsilikinėjo net 0-3. Lygos naujokams du įvarčius pelnė Callumas Robinsonas, vieną – Kyle‘as Bartley.

„Chelsea“ į rungtynes sugrįžo tik po pertraukos. 56-ąją minutę skirtumą sušvelnino Masonas Mountas, o 70-ąją minutę įvartį pridėjo Callumas Hudsonas-Odoi.

Franko Lampardo auklėtiniai dramatiškai išsigelbėjo per pridėtą laiką. Trečiąją pridėjo laiko minutę varžovų vartininką nuginklavo ir tašką išplėšė Tammy Abrahamas.

Šiame mače „Premier“ lygoje debiutavo iš PSG į Londoną persikėlęs Thiago Silva, kuris iškart gavo „Chelsea“ kapitono raištį. Antrasis mačo įvartis krito po itin grubios 36-erių brazilo klaidos.

Praėjusiame ture „Chelsea“ 1-2 nusileido „Liverpool“ vienuolikei. Po trijų turų mėlynieji turi 4 taškus.

Kitose šio šeštadienio „Premier“ lygos rungtynėse Liverpulio „Everton“ svečiuose 2-1 pranoko Londono „Crystal Palace“.

Paskutinėse šeštadienio vakaro rungtynėse „Burnley“ namie 0-1 turėjo pripažinti „Southampton“ pranašumą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)