Roberto Di Matteo auklėtiniai įsiveržė į priekį 2-ą minutę, kuomet greitos kontratakos metu vienas prieš vartininką išbėgo ir jam vilčių nepaliko gynėjas Branislavas Ivanovičius - 1:0.

Serbas galėjo net nepasirodyti aikštėje, nes praeitą savaitgalį „Community Shield“ taurės mače su „Man City“ ekipa prieš save išvydo raudoną kortelę ir pagal senas taisykles būtų buvęs diskvalifikuotas trejiems susitikimams, tačiau Anglijos futbolo asociacija nusprendė reglamente padaryti „Chelsea“ klubą tenkinančius pakeitimus.

7-ą minutę „mėlynųjų“ naujoką Edeną Hazardą baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Ivanas Ramisas, tad teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Prie žymos stojęs Frankas Lampardas padvigubino persvarą - 2:0.

Per likusį laiką „Wigan“ ekipai svečių gynyba pasirodė neįkandama, tad „Chelsea“ klubas šventė užtikrintą pergalę ir įsirašė 3 taškus į turnyro lentelę.

Verta pastebėti, kad be E. Hazardo Romano Abramovičius klube po keitimo pakeitęs Juaną Matą debiutavo ir perspektyvusis brazilas Oscaras.

„Man City“ futbolininkai po dramatiškos kovos palaužė lygos naujokus

Sekmadienį vakare buvos sužaistos priešpaskutinės Anglijos „Premier“ lygos pirmo turo rungtynėse, kuriose čempionai „Man City“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje priėmė lygos naujoką, „Southampton“ klubą.

Svečiai rungtynių pradžioje aktyviai bandė paspausti varžovus, tačiau „Manchester City“ netrukus perėmė iniciatyvą ir pradėjo atakuoti varžovų vartus.

17-ą minutę gudriai sužaidusį C. Tevezą baudos aikštelėje pargriovė J. Hooiveldas ir už šią pražangą arbitras Howardas Webbas paskyrė 11 metrų baudinį. Deja, Davido Silvos smūgis nuo žymos buvo visiškai nevykęs.

Artėjant pirmam kėliniui į pabaigą „Man City“ išsiveržė į priekį, kai S. Nasri išvedė C. Tevezą į dėkingą smūgiui poziciją, o argentinietis sėkmingai baigė ataką - 1:0.

Antro kėlinio pradžioje „Southampton“ žaidėjas R. Lambertas nesunkiai nuginklavo J. Hartą ir išlygino rezultatą 1:1.

Jau mažiau nei po dešimties minučių svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį, kai S. Davisas gražiu smūgiu išvedė savo ekipą į priekį - 2:1.

Vis dėlto, po keturių minučių rezultatas tapo lygus, kai po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys atšoko E. Džeko, o šis nesunkiai įmušė jį į vartus - 2:2.

Šeimininkai toliau spaudė varžovus bei stengėsi susigrąžinti pranašumą ir jiems tai pavyko padaryti 80-ą minutę, kai S. Nasri sėkmingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį varžovų vartų kampą - 3:2.

„Man City“ futbolininkai įsirašė tris pirmus taškus į savo sąskaitą turnyro lentelėje.

Rezultatai

„Wigan“ 0 - 2 „Chelsea“

2' [0 - 1] Branislav Ivanovič
7' [0 - 2] Frank Lampard (iš 11 metrų baudinio)

„Man City“ 3 – 2 „Southampton“

40‘ [1 – 0] Carlos Tevez
59‘ [1 – 1] Rickie Lambert
68‘ [1 – 2] Steven Davis
72‘ [2 – 2] Edin Džeko
80‘ [3 – 2] Samir Nasri