Pirmajį rungtynių įvartį žiūrovai išvysti galėjo tik antrame kelinyje. 61-ą minutę taikliu smūgiu pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

Teisa, po dviejų minučių šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, kuomet įvartį pelnė Iago Aspasas.

Vis dėl to „Karališkajam“ klubui pavyko persverti rezultatą ir iškovoti pergalę. Savo antrą įvarti 72-ą minutę realizavęs 11 metrų metrų baudinį pelnė C. Ronaldo.

Anksčiausiai vykusiose dienos rungtynėse Bilbao „Athletic“ komanda minimaliu skirtumu 1:0 palaužė favoritais laikytų „Valencia“ futbolininkų pasipriešinimą.

Vienintelis, tačiau pergalingas įvartis krito 79-ą minutę kuomet po tikslaus Markelio Susaetos perdavimo saugas Ikeras Muniainas pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Bilbao Athletic 1 – 0 Valencia
79' [1 - 0] Iker Muniain

Levante 0 – 0 Getafe

Vigo Celta 1 - 2 Real
61‘ [0 – 1] Cristiano Ronaldo
63‘ [1 – 1] Iago Aspas
71‘ [1 – 2] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)

Atletico 0 – 1 Real Sociedad
53' [0 - 1] Xabier Prieto