Naujojo trenerio Arne Sloto vadovaujami liverpuliečiai svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo lygos naujoką „Ipswich“ klubą, į elitą grįžusį po net 22 metų pertraukos.

„Liverpool“ savo pranašumą įrodė tik antrame kėlinyje.

Iš pradžių, 60 minutę, po gražios komandinės kombiancijos ir Mohamedo Salah perdavimo pasižymėjo Diogo Jota, o netrukus, 65 min., kamuolį į varžovų tinklą pasiuntė ir pats egiptietis, sulaukęs tikslaus Dominiko Szoboszlai’aus perdavimo.

Identišku rezultatu laimėjo ir praėjusio sezono vicečempionas Londono „Arsenal“, kuris savajame „Emirates“ stadione 2:0 (1:0) pranoko „Wolverhampton Wanderers“ kolektyvą.

Šeimininkams po įvartį pelnė Kai’us Havertzas (25 min.) ir Bukayo Saka (74 min.).

Primename, kad penktadienį pirmuosius tris taškus į savo taupyklę įsidėjo ir „Manchester United“, kuris namuose 1:0 palaužė „Fulham“ ekipą.