Taline vykusiame mače 13 min. šeimininkus į priekį išvedė Sergejus Zenjovas, 27 min. rezultatą dvigubino Martinas Milleris (2:0). Kėlinio pabaigoje rezultatą švelnino Grahamas Burke.

Antrame kėlinyje „Flora“ atstatė dviejų įvarčių pranašumą, 76 mn. pasižymėjo Rauno Sappinenas (3:1). Tačiau tai dar nebuvo viskas.

86 min. „Shamrock Rovers“ gretose įvartį pelnė Liamas Scalesas (3:2), po minutės tašką mače dėjo M. Milleris, pelnęs savo antrąjį įvartį – 4:2.

Atsakomasis mačas Dubline vyks rugpjūčio 26 dieną.

Latvijos čempionė FC „Riga“ namuose 1:1 (0:0) išsiskyrė su Gibraltaro pajėgiausiu klubu „Lincoln Red Imps“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)