Titulą ginanti Celės komanda po pirmo kėlinio atsiliko 0:1, o A. Kučys aikštėje pasirodė 62-ąją minutę, kuomet švieslentė fiksavo lygų rezultatą (1:1).

21-erių puolėjas pasižymėjo 89-ąją minutę ir išplėšė komandai pergalę 2:1.

Panevėžietis paskutinėmis susitikimo minutėmis dar spėjo užsidirbti geltoną kortelę.

Tai buvo puolėjo trečias mačas Slovėnijos čempionų gretose: klube lietuvis debiutavo UEFA Čempionų lygos atrankos mače prieš Talino „Florą“.

Kitame etape slovėnų laukia Bratislavos „Slovan“.

2023-ųjų vasarą prie „Kauno Žalgirio“ prisijungęs A. Kučys dar turėjo galiojantį kontraktą su klubu, tad Slovėnijos ekipai teko sumokėti solidžią išpirką.

„Per metus mūsų klube Armandas padarė didžiulę pažangą, įsitvirtino vyrų futbole bei nacionalinėje rinktinėje, o tai atkreipė ne vieno klubo dėmesį. Linkime Armandui sėkmės“, – sakė klubo prezidentas Mantas Kalnietis.

21-erių panevėžietis vilkėdamas „Kauno Žalgirio“ marškinėlius sužaidė 36 oficialias rungtynes, per kurias pelnė 11 įvarčių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jaunuolis taip pat įsitvirtino Lietuvos vyrų futbolo rinktinėje bei jau pasižymėjo pirmaisiais įvarčiais į Gibraltaro ir Latvijos vartus.

6 įvarčius šio sezono A lygoje įmušęs puolėjas taip pat buvo išrinktas geriausiu jaunuoju balandžio mėnesio žaidėju.