Turino atstovai svečiuose 2:3 (1:2) neatsilaikė prieš šalies čempionus Milano „Inter“ futbolininkus.

Pastarieji jau 20 minutę įgijo kiekybinę persvarą, kai tiesioginė raudona kortelė buvo parodyta prieš Marcusą Thuramą šiurkščiai prasižengusiam gynėjui Guillermo Maripanui.

Šeimininkai pakankamai greitai tuo pasinaudojo ir M. Thuramas dviem įvarčiais galva 25 ir 35 minutėmis išvedė „Inter“ į priekį.

Tiesa, po antrojo prancūzo tikslaus smūgio milaniečiai kiek prarado koncentraciją ir jau po akimirkos patys buvo užklupti prie savo vartų. Kamuolį netoli jų baudos aikštelės perėmė ir aštrų perdavimą atliko ne kas kitas, o Gvidas Gineitis ir Duvanui Zapatai teliko pasiųsti kamuolį į tinklą.

Po pertraukos, 60 min., M. Thuramas pasižymėjo ir trečią kartą, o netrukus, 62 min., G. Gineitis buvo pakeistas.

Besibaigiant mačui, 86 min., svečių saugas Nikola Vlasičius dar realizavo 11 metrų baudinį.

Rungtynes garsiajame „San Siro“ stadione stebėjo net 73 348 žiūrovai.

Po šio pralaimėjimo „Torino“ su 11 taškų smuktelėjo į šeštą turnyro lentelės vietą.

Pirmauja „Napoli“ su 16 ir „Inter“ su 14 taškų.

Pirmą rezultatyvų perdavimą „Serie A“ pirmenybėse atlikęs G. Gineitis artimiausiomis dienomis grįš į Lietuvą ir prisijungs prie nacionalinės komandos.

Edgaro Jankausko auklėtiniai spalio 12 ir 15 dieną Kaune žais du UEFA Tautų lygos mačus su atitinkamai Kosovo ir Rumunijos vyrais.