Bavarai visas problemas jau išsprendė pirmame kėlinyje, kai įmušė tris įvarčius.

11-ą minutę pirmą įvartį pelnė olandas A. Robbenas (1:0). Miuncheno klubo žaidėjų nuolatinis spaudimas davė vaisių kėlinio pabaigoje. 42-ą minutę Thomas Mulleris padvigubino rezultatą (2:0), o netrukus - 44-ą minutę - rezultatyviausias Vokietijos „Bundeslygos“ čempionato žaidėjas M. Gomezas trečią kartą pasiuntė kamuolį į „Basel“ komandos vartus (3:0).

Antro kėlinio pradžioje „dubliu“ pasižymėjo M. Gomezas (4:0). Tai buvo Vokietijos rinktinės puolėjo 8-as įvartis 7-ose Čempionų lygos rungtynėse. Vėliau M. Gomezas įsisiautėjo ir pelnė dar du įvarčius. Puolėjas pasižymėjo 61-ą ir 67-ą minutėmis. Vokiečio sąskaitoje dabar - 10 įvarčių šį ČL sezoną. Tuo tarpu prancūzas Franckas Ribery atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Paskutinį tašką varžovų sutriuškinime 81-ą minutę padėjo antrą įvartį mače pelnęs A. Robbenas.

Arjenas Robbenas

Kitose aštuntfinalio etapo atsakomose rungtynėse Milano „Inter“ klubas namuose įveikė „Marseille“ komandą 2:1. Nors milaniečiai ir atsirevanšavo už pralaimėjimą 0:1 Prancūzijoje, bet viską lėmė svečių pelnytas įvartis išvykoje.

Italai pirmavo po Diego Milito įvarčio 75-ą minutę, bet dvikovos pabaigoje - 90-ą minutę - Marselio ekipos brazilas Brandao išlygino skirtumą. Nors jau per teisėjo pridėtą laiką „Inter“ futbolininkai realizavo 11 metrų baudinį (Gianpaolo Pazzini) 2:1, tačiau „Marseille“ klubas pateko į kitą etapą dėka svečiuose pelnyto įvarčio. Svečių džiaugsmo neaptemdė vartininko Steve'o Mandanda raudona kortelė.

„Bayern“* 7 - 0 „Basel“ (pirmos rungtynės 0:1, bendras - 7:1)

11' Arjen Robben [1 - 0]
42' Thomas Muller [2 - 0]
44' Mario Gomez [3 - 0]
50' Mario Gomez [4 - 0]
61' Mario Gomez [5 - 0]
67' Mario Gomez [6 - 0]
81' Arjen Robben [7 - 0]

„Inter“ 2 - 1 „Marseille“* (pirmos rungtynės 0:1, bendras - 2:2, „Marseille“ pateko į kitą etapą dėl svečiuose pelnyto įvarčio)

75' Diego Milito [1 - 0]
90' Brandao [1 - 1]
96' Gianpaolo Pazzini [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

90+4' Steve Mandanda („Marseille“) - raudona kortelė