Svečiai pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį 2:0, pasižymėjus Dejanui Kuluševskiui ir Emersonui.

Po pertraukos Josepo Guardiolos auklėtiniai pratrūko atsakomaisiais įvarčiais, kurių krito net keturi: du pelnė Riyadas Mahrezas, po vieną – Julianas Alvarezas ir rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Erlingas Haalandas (22 įv.).

„Manchester City“ turnyro lentelėje užima antrą (42 taškai), „Tottenham Hotspur“ – penktą vietą (33 tšk.).

Standings provided by Sofascore

Tuo metu Ispanijoje Karaliaus taurės turnyro aštuntfinalio etapas baigėsi skirtingomis grandų pergalėmis išvykoje.

Barcelona“ be jokio vargo 5:0 (1:0) sudorojo trečio diviziono atstovę „Ceuta“. Dukart kamuolį į tinklą siuntė Robertas Lewandowskis, po sykį – Raphinha, Ansu Fati ir Franckas Kessie.

Savo ruožtu, Madrido „Real“ buvo priremtas prie sienos, kuomet „Villarreal“ pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį 2:0. Pasidarbavo Etienne’as Capoue bei Samuelis Chukwueze.

Po pertraukos lygybę grąžino Viniciusas bei Ederis Militao, o lemiamas buvo Dani Ceballoso dūris 86-ą min.