„Premier“ lygoje „Sunderland“ namuose 1:2 (0:1) neatsilaikė prieš Londono „West Ham United“ klubui.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Andy Carrollas (10 min.) ir Mohamedas Diame (50 min.).

Po šio mačo „Sunderland“ su 25 taškais liko priešpaskutinėje turnyro lentelės vietoje, o „West Ham United“ su 37 taškais žengia vienuoliktoje pozicijoje.

„Serie A“ pirmenybėse pergalę šventė Udinės „Udinese“ futbolininkai, kurie savo stadione 1:0 (1:0) įveikė „Catania“ atstovus, o Milano „Inter“ svečiuose 2:2 (2:0) sužaidė su „Livorno“.

„Udinesei“ tris taškus atnešė Antonio Di Natale (68 min.) įvartis, o „Interui“, kuris pirmavo po Hernaneso (37 min.) ir Rodrigo Palacio (45 min.) taiklių smūgių, pergalės neleido išsivežti Paulinho ir Innocentas Emeghara, pasižymėję 54 ir 85 min.

Rungtynės:

Anglijos „Premier“ lyga

„Sunderland“ 1 – 2 Londono „West Ham United“

10' [0 – 1] Andy Carroll
50' [0 – 2] Mohamed Diame
65' [1 – 2] Adam Johnson

Udinės „Udinese“ 1 – 0 „Catania“

68' [1 – 0] Antonio Di Natale

„Livorno“ 2 – 2 Milano „Inter“

37' [0 – 1] Hernanes
45' [0 – 2] Rodrigo Palacio
54' [1 – 2] Paulinho
85' [2 – 2] Innocent Emeghara

Ispanijoje - „Levante“ ir „Malaga“ komandų pergalė

Ispanijos „La Liga“ čempionate pirmadienį buvo žaidžiamos dvejos paskutinės 31-o turo rungtynės. Pirmenybių autsaideris Sevilijos „Real Betis“ klubas namuose 1:2 (1:0) pralaimėjo „Malaga“ komandai, o Valensijos „Levante“ ekipa išvykoje nugalėjo „Granada“ futbolininkus 2:0 (0:0).

Ispanijos „La Liga“

„Granada“ 0 – 2 Valensijos „Levante“

48' [0 – 1] David Navarro
88' [0 – 2] Pedro Munoz Lopez

Sevilijos „Real Betis“ 1 – 2 „Malaga“

30' [1 - 0] Lorenzo Reyes
83' [1 - 1] Juanmi
87' [1 - 2] Sergi Darder

90' Ruben Castro Martin („Real Betis“) - nerealizavo 11 metrų baudinio