Tiek pirmame, tiek antro kėlinio pradžioje abi komandos turėjo ne vieną idealią progą pasižymėti, bet tiek gynėjai, tiek vartininkai puikiai atliko savo darbą.

Galiausiai 53-ią minutę žiūrovai išvydo pirmą tikslų smūgį. Nuo kampinio gairelės Cesco Fabregaso perduotą kamuolį galva į vartų tinklą pasiuntė veteranas Didier Drogba.

Per likusias minutes „Chelsea“ žaidėjai „numušė“ rungtynių tempą, ramiai kontroliavo kamuolį ir atrodė, kad iškovos pergalę. Vis dėl to 94-ą minutę už pražangą antrą geltoną kortelę gavo Branislavas Ivanovičius, o baudos smūgį šeimininkai pavertė įvarčiu – kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Robinas van Persie.

„Burnley“ 1 - 3 „Everton“
4' [0 - 1] Samuel Eto'o
20' [1 - 1] Danny Ings
29' [1 - 2] Romelu Lukaku
86' [1 - 3] Samuel Eto'o

„Tottenham Hotspur“ 1 - 2 „Newcastle United“
18' [1 - 0] Emmanuel Adebayor
46' [1 - 1] Sammy Ameobi
58' [1 - 2] Ayoze

„Manchester United“ 1 - 1 „Chelsea“
53' [0 - 1] Didier Drogba
90+4' Branislav Ivanovič („Chelsea“) gavo raudoną kortelę (antra geltona)
90+4 '[1 - 1] Robin van Persie