„Malaga“ klubas pirmavo 1:0 po Santiago Cazorla smūgio 65-ą minutę. 81-ą minutę svečių ekipos vartininkas iš Kamerūno Carlosas Kameni už paskutinės vilties pražangą buvo išvytas iš aikštės, o 11 metrų baudinį realizavo Marcosas Senna.

Pergalingą įvartį 95-ą minutę pasiekė Hernanas Perezas.

Kitose turo rungtynėse „Mallorca“ klubas svečiuose 3:0 (1:0) sutriuškino absoliučią lygos autsaiderę Santandero „Racing“ ekipą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Emilio Nsue, Gonzalo Castro ir Alejandro Alfaro.

Trečiame mače „Sevilla“ komanda savų žiūrovų akivaizdoje lengvai įrodė pranašumą prieš „Zaragoza“ futbolininkus 3:0. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Alvaro Negredo.

Iki Ispanijos čempionato pabaigos lieka 6-i turai.

„Villarreal“ 2 - 1 „Malaga“

65' Santiago Cazorla [0 - 1]
84' Marcos Senna [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
90+5' Hernan Perez [2 - 1]

81' Carlos Kameni („Malaga“) - raudona kortelė

Santandero „Racing“ 0 - 3 „Mallorca“

1' Emilio Nsue [0 - 1]
47' Gonzalo Castro [0 - 2]
53' Alejandro Alfaro [0 - 3]

„Sevilla“ 3 - 0 „Zaragoza“

11' Federico Fazio [1 - 0]
29' Alvaro Negredo [2 - 0]
44' Alvaro Negredo [3 - 0]