„Udinese“ futbolininkai su 15 taškų šiuo metu užima 14 vietą. „Crotone“ ekipa lieka 16-oje pozicijoje (12 tšk.).

Pergalės pamatus paklojo Jakubo Jankto dublis (40', 53'). 19-metis čekas šį pavasarį draugiškame mače su Lietuva pelnė savo debiutinį įvartį atstovaudamas nacionalinei komandai.

Pergalę „Udinese“ ekipai įtvirtino Kevinas Lasagna (66').

Paskutinėse vakaro rungtynėse priešpaskutinėje vietoje esanti Veronos „Hellas“ namuose priėmė „Genoa“ ekipą. Svečiai iš Genujos į priekį išsiveržė prieš pat pertrauką: 45 min. pasižymėjo legionierius iš Makedonijos, puolėjas Goranas Pandevas.

Rezultatai

„Crotone“ 0 – 3 „Udinese“

40 min. [0:1] Jakub Jankto
53 min. [0:2] Jakub Jankto
66 min. [0:3] Kevinas Lasagna

Veronos „Hellas“ 0 – 1 „Genoa“

45 min. [0:1] Goranas Pandevas

Fantastiška autsaiderių pergalė

Paskutiniame Ispanijos „La Liga“ 15 turo mače pirmadienį „Girona“ namuose 2:3 (0:0) apmaudžiai nusileido lygos autsaideriams „Alaves“ futbolininkams, nors iki 72 minutės pirmavo 2:0.

Mačo didvyriu tapo Ibai Gomezas, kurio „hat-trickas“ išplėšė dramatišką pergalę.

Katalonijos regiono klubas „Girona“ su 17 taškų užima 12-tą vietą, o Vitorijos „Alaves“ atsispyrė iš „La Liga“ dugno ir šiuo metu su 9 taškais užima 19 poziciją.

„Girona“ 2 – 3 „Alaves“

60 min. [1:0] Cristian Stuani
62 min. [2:0] Juanpe
72 min. [2:1] Ibai Gomezas
87 min. [2:2] Ibai Gomezas (11 m baudinys)
90+4 min. [2:3] Ibai Gomezas