Savo atstovaujamą komandą ir toliau į priekį veda Antonio Di Natale.

Šįkart puolėjas pasižymėjo dubliu, o „Udinese“ šventė pergalę 2:1 prieš Bergamo „Atalanta“ ekipą.

Mariaus Stankevičiaus atstovaujama Romos „Lazio“ ekipa 2:0 nugalėjo Genujos „Sampdoria“ komandą. Įvarčius nugalėtojams mušė Sergio Floccari ir Antonio Candreva, o varžovai rungtynes baigė mažumoje. Lietuvis aikštėje nepasirodė.

Vieninteliam iš favoritų, Milano „Inter“ klubui, nepavyko iškovoti pergalės. „Nerazzuri“ išvykoje sužaidė nulinėmis lygiosiomis su „Genoa“ ekipa.

„Napoli“ komanda 2:1 įveikė „Siena“ futbolininkus. Savus žiūrovus įvarčiais nudžiugino Edinsonas Cavani ir Marekas Hamšikas.

Centrinėje turo dvikovoje tarp AC „Milan“ ir AS „Roma“ futbolininkų nugalėtojas nepaaiškėjo (0:0), o rungtynes baigė tik 20 žaidėjų. Šeimininkų gretose rungtynių nebaigė Sulley Muntari, išvarytas jau 41-ą minutę, o sostinės klubas rungtynių pabaigoje neteko Francesco Totti.

Iki Italijos čempionato pabaigos liko vos vienas turas.

„Fiorentina“ 1 - 0 „Palermo“

41' Luca Toni [1 - 0]

„Chievo“ 1 - 1 „Torino“

10' Cyril Thereau [1 - 0]
19' Alessio Cerci [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

„Genoa“ 0 - 0 „Inter“

„Lazio“ 2 - 0 „Sampdoria“

10' Sergio Floccari [1 - 0]
90' Antonio Candreva [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

90' Fernandes Garcia Renan („Sampdoria“) - raudona kortelė

„Udinese“ 2 - 1 „Atalanta“

10' Giuseppe De Luca [0 - 1]
43' Antonio Di Natale [1 - 1]
52' Antonio Di Natale [2 - 1]

„SSC Napoli“ 2 - 1 „Siena“

36' Fabrizio Grillo [0 - 1]
73' Edinson Cavani [1 - 1]
90' Marek Hamšik [2 - 1]

„Parma“ 0 - 2 „Bologna“

6' Saphir Sliti Taider [0 - 1]
76' Davide Moscardelli [0 - 2]

„AC Milan“ 0 - 0 „Roma“

41' Sulley Ali Muntari („AC Milan“) - raudona kortelė
90' Francesco Totti („Roma“) - raudona kortelė