Šį kartą Rudi Garcios auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje apmaudžiai 1:1 (1:0) sužaidė su „Sessulo“ futbolininkai.

Po to kai svečiai 19-ą minutę įsimušė įvartį į savus vartus, atrodė, kad „Roma“ klubas išlaikys minimalią persvarą ir vėl įsirašys tris taškus, tačiau per pridėtą laiką šeimininkų vartininką nuginklavo Domenico Berardi ir rungtynės baigėsi taikiai.

Kitame mače ir vėl pergalės iškovoti nepavyko „Milan“ futbolininkams, kurie svečiuose nulinėmis lygiosiomis sužaidė su „Chievo“ komanda.

Tuo tarpu mače dėl antros vietos turnyro lentelėje čempionės titulą ginanti „Juventus“ komanda savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 įveikė „Napoli“ futbolininkus.

Visi rezultatai:

Genoa 2 - 0 Verona
29' [1 - 0] Daniele Portanova
35' [2 - 0] Juraj Kucka

Chievo 0 - 0 AC Milan
83' Riccardo Montolivo (Milan) raudona kortelė
90' Sergio Pellisier (Chievo) raudona kortelė

Cagliari 2 - 1 Torino
43' [1 - 0] Daniele Conti
52' [1 - 1] Ciro Immobile
88' [2 - 1] Daniele Conti

Parma 1 - 1 Lazio
50' [0 - 1] Balde Diao Keita
64' [1 - 1] Alessandro Lucarelli

86' Aleandro Rosi (Parma) raudona kortelė

Atalanta 2 - 1 Bologna
74' [1 - 0] Davide Brivio
77' [1 - 1] Rolando Bianchi
90' [2 - 1] Marko Livaja

Roma 1 - 1 Sassuolo
19' [1 - 0] Alessandro Longhi (į savus vartus)
90' [1 - 1] Domenico Berardi

Juventus 3 - 0 SSC Napoli
2' [1 - 0] Fernando Llorente
74' [2 - 0] Andrea Pirlo
80' [3 - 0] Paul Pogba

83' Angelo Obinze Ogbonna (Juventus) raudona kortelė

Fiorentina 2 - 1 Sampdoria
11' [1 - 0] Giuseppe Rossi (iš 11 metrų baudinio)
17' [2 - 0] Giuseppe Rossi
74' [2 - 1] Manolo Gabbiadini