Ketvirtadienį namuose Argentinos futbolininkai 1:0 (1:0) įveikė lyderės poziciją praradusią ir į antrą vietą smuktelėjusią Urugvajaus (13 tšk.) komandą.

Pergalingo įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Lionelis Messi (43 min.), pasižymėjęs tolimu smūgiu, kai kamuolys po rikošeto pakeitę kryptį.

Beje, vienas į aikštę įsiveržęs gerbėjas krito po Leo kojomis ir puolė bučiuoti jo futbolo batelius.

Visą antrą kėlinį argentiniečiai žaidė be pašalinto iš aikštės Pailo Dybalos (45+1 min.).

Taip pat tašku nuo pirmaujančių argentiniečių atsilieka Kolumbijos ir Ekvadoro.

Į šeštą vietą palypėjo Paragvajus, kuris savo aikštėje 2:1 (2:0) nugalėjo Čilę.

Jau 6-ą min. reto grožio įvartį iš toli įmušė saugas Oscaras Romero.

Likusių rungtynių rezultatai:

Bolivija 2 – 0 Peru
38' [1 – 0] Pablo Escobar
88' [2 – 0] Ronald Raldes

Kolumbija 2 – 0 Venesuela
45+2' [1 – 0] James Rodriguez
81' [2 – 0] Macnelly Torres

81' Carlos Bacca (Kolumbija) nerealizavo 11 m baudinio
90+4' James Rodriguez (Kolumbija) nerealizavo 11 m baudinio

Ekvadoras 0 – 3 Brazilija
72' [0 – 1] Neymar (11 m)
87' [0 – 2] Gabriel Jesus
90+2' [0 – 3] Gabriel Jesus

76' Juan Paredes (Ekvadoras) parodyta raudona kortelė

Paragvajus 2 – 1 Čilė
6' [1 – 0] Oscar Romero
9' [2 – 0] Paulo Da Silva
36' [2 – 1] Arturo Vidal

90+3' Gary Medel (Čilė) parodyta raudona kortelė

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. Venesuela 7 0 1 6 7:19 1.

Keturios geriausios Pietų Amerikos rinktinės iškovos kelialapius į 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje, o penktą vietą užėmusi komanda žais dvejas atkrintamas rungtynes su geriausia Okeanijos ekipa.
Šie susitikimai vyks 2017 metų lapkričio 6 ir 14 dienomis. Pietų Amerikos atstovai antrą dvikovą žais namuose.

It is prohibited to copy and republish the text of this publication without a written permission from UAB „BNS“.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)