Arsene'o Wengero auklėtiniai atvyko pralaimėję pirmąjį susitikimą prieš „Aston Villa“ ekipą, o tuo tarpu „Fulham“ sezono starte palaužė "Sunderland" futbolininkus.

Nuo pirmųjų minučių „Arsenal“ klubas buvo nusiteikę tik pergalei ir jau 14-ą minutę po Aarono Ramsey bandymo smūgiuoti kamuolys nukrito tiesiai po Olivier Giroud kojom, kuris nesunkiai nuginklavo vartininką Stockdale'ą.

Po praleisto įvarčio šeimininkai pradėjo daugiau atakuoti, tačiau neapdairiai sužaidė gynyboje ir praleido antrąjį įvartį: 41-ą minutę kontraatakos metu Lukašas Podolskis padvigubino „kanonierių“ pranašumą.

Antrajame kėlinyje vaizdas keitėsi nedaug: „Arsenal“ daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau „Fulham“ įvarčio reikėjo labiau.

68-ą minutę šeimininkai praleido dar vieną brangiai kainavusią kontrataką, kurios metu savo antrąjį bei komandos trečiąjį įvartį įmušė L. Podolskis.

77-ą minutę Darrenui Bentui po Dimitaro Berbatovo smūgio pavyko įridenti kamuolį į Wojciecho Szczesny ginamus vartus ir sušvelninti rezultatą.

Vis dėlto, pergalės „kanonieriai“ nepaleido ir iškovojo pirmus tris taškus šiame sezone.

Visi rezultatai:

Fulham 1 - 3 Arsenal
14' [0 - 1] Olivier Giroud
41' [0 - 2] Lukas Podolski
68' [0 - 3] Lukas Podolski
77' [1 – 3] Darren Bent

Everton 0 - 0 West Bromwich Albion

Stoke 2 - 1 Crystal Palace
31' [0 - 1] Marouane Chamakh
58' [1 - 1] Charlie Adam
62' [2 - 1] Ryan Shawcross

Southampton 1 - 1 Sunderland
3' [0 - 1] Emanuele Giaccherini
88' [1 - 1] Jose Miguel Fonte

Newcastle United 0 - 0 West Ham

Hull 1 - 0 Norwich
22' [1 - 0] Robert Brady

27' Yannick Sagbo (Hull) rauona koretelė

Aston Villa 0 - 1 Liverpool
21' [0 - 1] Daniel Sturridge