Nuo pat rungtynių pradžios aikštės šeimininkų vartus užgulusi „Barcelona“ tikrino varžovų vartininko budrumą, o Antoine'as Griezmannas galingu smūgiu sudrebino „Juventus“ vartų virpstą.

Katalonų pastangos davė vaisių – 14-ą min. Ousmane'as Dembele pelnė įvartį.

Andrea Pirlo auklėtiniai ieškojo tinkamo atsako, o iniciatyvos ėmėsi Alvaro Morata, tačiau visi trys puolėjo įvarčiai svečių vartų tinklą skrodė iš nuošalės.

Galimybę Turino ekipai dvikovos pabaigoje surengti šturmą atėmė antroji geltonoji kortelė, teisėjo parodyta Merihui Demiraliui.

Be vieno žaidėjo aikštėje likusiems „Juventus“ futbolininkams jau teko rūpintis savo vartų saugumu, o ten L. Messi 90+1 min. padvigubino „Barcos“ pranašumą nuo 11 m žymos.

Katalonų klubo žvaigždė realizavo 14-ą savo 11 m baudinį UEFA Čempionų lygoje. Argentiniečiui nuo 11 m žymos nepavyko pasižymėti tris kartus, visi jie – iki 2015 metų.

G grupėje „Juventus“ ir „Barcelona“ laimėjo pirmuosius mačus. Italijos čempionai svečiuose 2:0 palaužė Kijevo „Dinamo“ pasipriešinimą, o „Barca“ namie 5:1 sutriuškino „Ferencvaros“ futbolininkus.

Iki trečiadienio vakaro rungtynių Italijos ir Ispanijos klubai oficialiuose mačuose tarpusavyje kovėsi 11 kartų. Keturiose akistatose pajėgesnė buvo „Barcelona“, trijose – „Juventus“, 3 dvikovos baigėsi lygiosiomis. Pastarąjį kartą komandos santykius aiškinosi 2017-2018 m. sezono grupės varžybose.

Kitose grupės rungtynėse trečiadienį Budapešto „Ferencvaros“ (Vengrija) ir Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) sužaidė 2:2.

H grupėje ir toliau įspūdingai žaidžia „Manchester United“. Raudonieji velniai trečiadienį namie net 5:0 įveikė „RB Leipzig“ futbolininkus, o tris įvarčius nugalėtojams pelnė Marcusas Rashfordas

Mančesteryje pirmąjį įvartį pelnė 19-metis Mason Greenwood (21 min.), dar vieną pridėjo Anthony Martialis (87 min.), o tikrą įvarčių puotą po keitimo tuščiame „Old Trafford“ stadione surengė M. Rashfordas (74, 78, 90+2 min.).

Tai buvo pirmasis M. Rashfordo „hat-trick'as“.

„Manhester United“ komanda su 6 taškais pirmauja H grupėje. Sezono starte ji 2:1 nugalėjo „Paris Saint-Germain“ futbolininkus.

Rezultatai

„Sevilla“ 1 – 0 „Rennes“
56' [1 – 0] Luukas de Jongas

„Borussia“ 2 – 0 „Zenit“
78' [1 – 0] Jadonas Sancho (11 m)
90' [2 – 0] Erlingas Haalandas

„Brugge“ 1 – 1 „Lazio“
14' [0 – 1] Joaquinas Correa
42' [1 – 1] Hansas Vanakenas

„Juventus“ 0 – 2 „Barcelona“

14' [0 – 1] Ousmane'as Dembele
90+1 [0 - 2] Lionelis Messi (11 m)

„Ferencvaros“ 2 – 2 „Dinamo“
28' [0 – 1] Viktoras Cigankovas (11 m)
41' [0 – 2] Carlosas De Pena
59' [1 – 2] Tokmacas Chol Nguenas
90' [2 – 2] Franckas Boli
86' pašalintas Sergejus Sidorčiukas („Dinamo“)

„Manchester United“ 5 – 0 „Leipzig“
21' [1 – 0] Masonas Greenwoodas
74' [2 – 0] Marcusas Rashfordas
78' [3 – 0] Marcusas Rashfordas
87' [4 – 0] Anthony Martialis
90+2' [5 – 0] Marcusas Rashfordas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)