Kovoje dėl trofėjaus lietuvių lauks Estijos ir Farerų Salų rinktinių poros nugalėtojas. Finalas antradienį vyks Kaune, „Dariaus ir Girėno“ stadione.

Rungtynės, kur paaiškės Lietuvos rinktinės varžovas, startuos 19 val. Tuo metu latviai tenkinsis kova dėl trečiosios vietos.

Abu įvarčius mūsiškiai pelnė antrajame kėlinyje. Jo pradžioje (49’), po sėkmingo Pauliaus Golubicko perdavimo į baudos aikštelę pasižymėjo Armandas Kučys.

71-ąją minutę svečiai iš Lietuvos padvigubino savo pranašumą. Tas pats P. Golubickas įsirašė dar vieną rezultatyvų perdavimą, o Artūras Dolžnikovas tolimu smūgiu nukreipė kamuolį į viršutinį dešinį vartų kampą.

Lietuvos futbolo rinktinė paskutinį kartą Baltijos taurę laimėjo 2010 metais. Tuomet trijų šalių turnyre lietuviai 2:0 įveikė latvius, o rungtynes su estais baigė be įvarčių. Keturis taškus surinkusi Lietuvos rinktinė užėmė pirmąją vietą.