Kovoje dėl 3 vietos gintrietės namuose baudinių serijoje palaužė Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU“ atstoves.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1), o per pratęsimą komandoms pasižymėti nepavyko, todėl likimas sprendėsi prie 11 metrų baudinių žymos.

Šiose rungtynėse Šiaulių komandai negalėjo padėti traumas besigydančios gynėjos Rashida Beal ir Laney Peabody. Tuo metu geltonai-juodų gretose debiutavo šią savaitę prie komandos prisijungusi amerikietė Trista Seara, kuri aikštėje pasirodė po pertraukos.

Pirmąją realią progą pelnyti įvartį sukūrė aikštės šeimininkės sužaidus 25 minutes. S’phumelele Shamase technišku smūgiu sudrebino varžovių vartų skersinį ir nors Silja Jaatinen suskubo pirmoji prie atšokusio kamuolio, pelnyti įvarčio nepavyko. 33 min. gintrietėms pavyko pralaužti žalgiriečių gynybą – pro Medą Šeškutę kamuolį prasimetusi Thubelihle Shamase pasiuntė jį į tuščius vartus ir išvedė geltonai juodas į priekį – 1:0.

Vis dėlto aikštės šeimininkėms ilgai būti priekyje nepavyko. Po standartinės padėties vilniečių gretose pasižymėjo Augustė Andrijevskytė – 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. 51 min. sostinės klubą į priekį išvedė Žemyna Lekavičiūtė, bet jau po dviejų minučių lygybę švieslentėje atstatė gintrietė Agnieška Kazarina – 2:2.

Jau 57 min. „Gintros“ ekipą į priekį išvesti puikų šansą turėjo S. Jaatinen, bet suomės smūgis dar kartą šiose rungtynėse sudrebino žalgiriečių skersinį.

71 min. po keitimo aikštėje pasirodžiusi Laura Kubiliūtė pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau į kamuolį reagavo M. Šeškutė. Vos po kelių minučių dar vieną puikią galimybę grąžinti persvarą gintrietėms turėjo T. Shamase, tačiau perkelti M. Šeškutės nepavyko.

Šimtaprocentinę progą vos po akimirkos turėjo Erika Šupelytė, tačiau ir jos smūgis praskriejo greta virpsto.

Per pagrindinį rungtynių laiką komandoms pasižymėti nebepavyko ir įvykiai persikėlė į pratęsimą. Jo metu abi komandos turėjo labai gerų progų, tačiau nei viena iš ekipų jomis nepasinaudojo ir rungtynių laimėtoją stojo išsiaiškinti prie 11 metrų žymos. Labiau patyrusios gintrietės čia buvo tikslesnės ir džiaugėsi pergale bei iškovotais 3 vietos apdovanojimais Baltijos lygoje.

Kitą savaitę į stadionus po vasaros pertraukos grįžta „Topo centras Euronics“ moterų A lygos kovos. Trečiąjį ratą „Gintra“ pradės rungtynėmis namuose prieš Kauno rajono FC „Hegelmann“. Sutikimas Šiaulių miesto centriniame stadione vyks rugpjūčio 25 dieną, sekmadienį, 19:00 val.

Primename, kad rugsėjo 4-7 dienomis Šiauliuose vyks UEFA Čempionių lygos atrankos turnyras. 3-oje atrankos grupėje kartu su Lietuvos čempionėmis dėl vienintelio kelialapio į pagrindinį turnyrą varžysis legendinis Škotijos klubas Glazgo „Celtic“, Suomijos čempionė „Kuopio KuPS“ ir Moldavijos lygos nugalėtoja „Agarista CSF“.

Pusfinalyje „Gintros“ futbolininkių laukia kova su „Agarista CSF“.