Pirmajame kėlinyje daug pavojingų epizodų nebuvo. „Ekranas" spaudė, „Dainava“ gynėsi.

10-ąją minutę kamuolį galva į tinklą pasiuntė „Ekrano“ kapitonas Giedrius Tomkevičius, bet teisėjai užfiksavo nuošalę. Dar po dešimties minučių realiausią savo progą pirmajame kėlinyje susikūrė alytiškiai, tačiau po Kęstučio Balčiūno smūgio kamuolį sugavo „Ekrano“ vartininkas Tadas Kauneckas.

23-iąją min. jau „Dainavą“ teko gelbėti vartininkui. Vitalijus Artjomenko į kampinį nukreipė kamuolį po Arno Riboko smūgio.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį dzūkų komandos situaciją apsunkino vieno svarbiausių saugų trauma. Susižeidusį Darių Cibulską aikštėje pakeitė Mindaugas Strauka.

Žaibas į „Dainavos" pozicijas trenkė 38-ąją min. Į „Ekraną“ grįžęs serbas Marko Andjelkovičius atidavė kamuolį G. Tomkevičiui, o šis paleido kamuolį į vartus, pelnydamas šeštąjį savo įvartį A lygos čempionate. Kėliniui baigiantis panevėžiečių persvarą galėjo padidinti Dejanas Djeničius, bet jo smūgį atrėmė V. Artjomenko.

Antrą rungtynių pusę alytiškiai pabandė pradėti aktyviai. „Dainava“ kelissyk patikrino varžovų gynybos budrumą, bet pirmą tikrą progą antrajame kėlinyje sukūrė „Ekranas“ - A. Ribokas iš už baudos aikštelės ribų į virpsto ir skersinio sandūrą 53-iąją min. iššovė taip, kad sudrebėjo visa vartų konstrukcija.

Kėlinio viduryje iniciatyvą perėmė Aukštaitijos komanda. Į vartus bandė smūgiuoti „Ekrano“ žaidėjai Edgaras Baranauskas, Arsenijus Buinickis, G. Tomkevičius.

Tačiau 75-ąją min. „Dainava“ išlygino rezultatą. Lukas Sendžikas neįtikėtinu smūgiu iš maždaug 30 metrų iššovė taip, kad pasiekti kamuolio artimajame viršutiniame vartų kampe T. Kauneckas neturėjo jokių šansų - 1:1.

Vis dėlto pergalę iškovojo panevėžiečiai. Rungtynių didvyriu tapo M.Andjelkovičius, kuris 84-ąją min. gavo Vitalijaus Kavaliausko perdavimą ir iš baudos aikštelės nukreipė kamuolį į alytiškių vartus. „Ekranas“ laimėjo ir žengė žingsnį aukštyn turnyro lentelėje.