Tai buvo jau ketvirtos lygiosios šių dviejų šalių tarpusavio dvikovose. Du kartus komandos pasidalijo po pergalę.

Lietuvos rinktinės starto sudėtyje debiutavo 18-metis saugas Deimantas Petravičius iš anglų „Nottingham Forest“ klubo. Jis žaidė visą pirmą kėlinį. Kitas 18-metis puolėjas Simonas Stankevičius („Leicester City“, Anglija) aikštėje pasirodė nuo 87-os minutės.

Iniciatyvą iš karto perėmė moldavai. jau 1-ą ir 7-ą minutėmis lietuvių vartams grasino Aleksandras Dedovas. 8-ą minutę iš 16 metrų atstumo pavojingai smūgiavo A. Ionita. 28-ą minutę buvo įspėtas Mindaugas Panka.

Kėlinio pabaigoje ypač aktyvus buvo geriausias metų Lietuvos futbolininkas M. Kalonas. 39-ą minutę jis pelnė įvartį, kai po derinio „sienelė“, įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į moldavų vartų tinklą iš 8 metrų nuotolio - 1:0. 45-ą minutę rezultatą padvigubinti galėjo S. Mikoliūnas, bet po jo smūgio kamuolį į kampinį nukreipė varžovų vartininkas Ilie Cebanu.

Antras kėlinys vyko permainingai, moldavai daugiau ir dažniau atakavo, o Lietuvos rinktinė rengė kontrišpuolius. 72-ą minutę aikštės šeimininkams pavyko išlyginti skirtumą (1:1), kai pasižymėjo A. Ionita.

Natūralizuotam brazilui Luvannorui Henrique dešiniame krašte pavyko akimirkai atsikratyti Tado Kijansko globos ir pasiųsti kamuolį vartų link. Ten kamuolys prasprūdo pro rankas Emiliui Zubui ir atsimušė į skersinį. Pirmas prie atšokusio kamuolio suskubo A. Ionita. Toks įvykių posūkis atgaivino šeimininkus ir šie netrukus pora kartų netaikliai atakavo iš toli.

Mačo pabaigoje kiek atgijo Lietuvos rinktinė, kuri kelis kartus pavojingai smūgiavo į Moldovos komandos vartus. 83-ią minutę moldavų vartininko I. Cebanu klaida nepasinaudojo Nerijus Valskis.

Rezultatas

Moldova 1 - 1 Lietuva

39' Mindaugas Kalonas [0 - 1]
72' Artur Ionita [1 - 1]

Moldova: Ilie Cebanu, Vadimas Bolohanas, Petru Racu, Alexandru Epureanu (kap.), Arturas Ionita (89' Vladislavas Ivanovas), Alexandru Gatcanas, Alexandru Antoniucas (65' Andrej Cojocari), Aleksandras Dedovas (63' Radu Ginsari), Luvannoras Henrique (84' Viorelis Frunza), Vitalie Bordianas, Eugenas Sidorenco (58' Sergejus Gheorghievas).

Lietuva: Emilijus Zubas, Gediminas Vičius (87' Simonas Stankevičius), Vytautas Andriuškevičius, Tadas Kijanskas (kap.), Marius Žaliūkas, Deimantas Petravičius (46' Georgas Freidgeimas), Evaldas Razulis (56' Nerijus Valskis), Saulius Mikalajūnas (73' Vytautas Lukša), Valdemaras Borovskis (46' Fiodoras Černychas), Mindaugas Panka, Mindaugas Kalonas (84' Karolis Chvedukas).

Atsarginiai: Paulius Grybauskas.

FIFA klasifikacijoje Lietuvos komanda užima 103-ią poziciją, o Moldovos ekipa - 96-ą.

Antradienį Tiraspolyje oficialias 2013 metų Europos jaunimo (iki 21 metų) čempionato 1 grupės atrankos turnyro rungtynes žais Moldovos ir Lietuvos jaunimo rinktinės.